Корали за своїм складом являють з себе скелети поліпів (безхребетних морських тварин), які складаються з арагоніту і кальциту. Мають кілька різновидів, що відрізняються за кольором:

  • білий корал має назву – біанко,Корал камінь
  • блакитний – акорі,
  • чорний називається акабар,
  • ніжно-рожевий корал називають ангельською шкірою,
  • криваво-червоний – вогняним,
  • червоний і бордово-червоний – бичачою кров’ю.

У древній Русі оброблені корали у вигляді кулі називали – корольок.

Корали мають благотворний вплив на серцево-судинну і кров’яну систему, допомагають налагодити обмін речовин організму а також лікують нариви, виразки і пухлини. Допомагають при астмі і захворюваннях щитовидної залози. А якщо їх носити на шиї, то вони захистять від скарлатини, ангіни і позбавлять від нервових тиків. Корал рекомендується людям, яким необхідно постійно напружувати зв’язки і багато говорити, так як він має відновлювальну функцію органів гортані та горла. У середньовічні часи застосовували кораловий порошок як жарознижуючий засіб, а також при хворобах сечового міхура, спазмах кишечника і шлунка та отруєннях. В наш час білі корали застосовують в Японії як відновник кісток після переломів і навіть в зубних протезуваннях.

Корал

Корал відмінний засіб для зняття втоми і підвищення тонусу. Він знижує депресію, страх, побоювання, напругу і надає своєму власникові розсудливість. Його використовують для притягнення удачі, вважають відмінним засобом захисту від порчі і пристріту, а також корал сприяє благополуччю в сімейному житті. Корали є сильним оберегом для мандрівника, він рятує його від бурь і ураганів, від неприємних і небажаних зустрічей і допомагає благополучно повернутися додому. Також корали є у багатьох ворожок талісманом, так як посилюють силу дару передбачення.

З коралів роблять різні браслети, намиста, брошки та медальйони. Для виробів використовують деревовидні розгалужені корали. У ХІІІ – ХVІІІ ст. російські майстри(не тільки ювелірної справи)використовували їх як прикраси різної одягу.

Прикраси з коралами

На думку астрологів, корали можуть носити представники всіх знаків Зодіаку, крім Раків і Левів. Найбільшу користь вони приносять людям, народженим під знаком Козерога. Корали відносяться до стихій Землі і Води і мають зв’язок з планетою Нептун. Сміливо можна носити коралові талісмани власникам таких імен, як Світлана, Надія, Ірина і Опанас.

Залишити коментар

*

Вгору