Жінка козеріг володіє одним із самих складних характерів. Навіть не починайте з нею спір. Більш впертої людини ви не знайдете. Якщо вже вона задалася якоюсь метою, то повірте, нічого вже її не зупинить. Завдяки Жінка-Козеріг поєднанню дуже сильного знака та жіночої хитрості вони блискучі лідери. Нестандартне мислення завжди приводять жінку Козерога до успіху. На роботі вона завжди в центрі подій і якщо виникають якісь неприємності, вирішувати їх буде неодмінно жінка Козеріг. Яка б не трапилася ситуація – перемога завжди буде за нею. Козероги завжди яскраві. Це не обов’язково буде зухвалий макіяж або одяг. Це буде в її поставі або погляді. І в той же час вона вкрай стримана. Вона буде довго придивлятися до людей, поки почне розкриватися в певному суспільстві. Жінка Козеріг протягом усього життя буде вчитися, розвиватися і відверто пишатися своїми успіхами. Вона часто заводить дружбу зі старшими людьми, так як їй не тільки з ними цікавіше, а й заради можливої майбутньої допомоги в просуванні по кар’єрних сходах.

Вона знає, як керувати фінансами. Жінка Козеріг не буде витрачати зайве, але і дріб’язковою, теж не стане. Вона віддасть перевагу якісним дорогим речам, але не полінується знайти її за справедливою ціною. Вкладати гроші Козеріг буде тільки в надійні підприємства, а якщо вона не впевнена, то краще буде зберігати заощадження при собі.

Дівчина-Козеріг У відносинах з протилежною статтю у жінки Козерога взагалі ніяких проблем немає. Вона сильна особистість, розумна, господарча, успішна, доглянута. Більшість чоловіків захоче бути поруч з такою жінкою. Але не кожному під силу завоювати її увагу. Вона буде розглядати чоловіка в багатьох аспектах і якщо хоча б за одним критерієм він не пройде, жінка Козеріг залишиться байдужою.

З віком список вимог тільки зростає. Хоча зазвичай такі жінки не довго залишаються на самоті. Заради них чоловіки готові кардинально змінюватися. Хоч з вигляду жінка Козеріг доволі стримана, зазвичай в її душі горить неприборкана пристрасть, яка буде нагородою чоловікові, що завоював її.

Діти в сім’ї козерога отримують тільки найкраще: якісний одяг, іграшки, хороша освіта, додаткові корисні вміння. Якщо ви створите сім’ю з жінкою Козерогом, то будьте впевнені, що ваш будинок завжди буде в порядку, діти під наглядом, батьки забезпечені, а ви оточені турботою і любов’ю.

Залишити коментар

*

Вгору