Зовсім скоро наблизиться святковий день з вогняними гарбузами, вірніше святкова ніч Хеллоуїн, а ти досі не вирішив (а), ким вбратися? Вирішити, ким вбратися на Хеллоуїн не важко, просто слідуй нижчеперелічених простих хитрих порад.

Костюм на Хеллоуїн

Спершу тобі потрібно вирішити, куди ти одягнеш костюм. Якщо ти збираєшся брати участь в конкурсі костюмів, знайди милий костюмчик. O:-) Більшість переможців надягають смішні, забавні, сексуальні костюми. Це означає, що тобі потрібно пройти повз страхітливої ​​маски або страшної відьми, якщо тільки це не смішний костюм. Якщо ти просто хочеш піти в клуб, на вечірку з нагоди Хеллоуїну, то вибирай костюм до душі (але, звичайно ж, за тематикою).

Костюм на Хеллоуїн

Подумай про те, з ким ти збираєшся на Хеллоуїн. Діти, твій хлопець, подруги, хто? Одягни сексуальний, але не відвертий костюм і не забудь, щоб він відповідав святу.

Костюм на Хеллоуїн

Постарайся вибрати костюм, в якому тебе ніхто не впізнає. *OK* Це буде сприяти новим знайомствам, спілкуванню, адже всі будуть цікавитися, хто ховається під маскою привиди.

Костюм на Хеллоуїн

І наостанок подбай про те, щоб твій костюм на Хеллоуїн підходив тобі за віком. Багато людей, думаючи про те, ким вбратися на Хеллоуїн, підбирають не дуже вдалі наряди. Ніхто не оцінить сорокарічну даму, перетворену в сексуальну кицю, також як десятирічну дівчинку в костюмі плейбоя.

Костюм на Хеллоуїн

Веселого і страшного Хеллоуїна! ;D

Коментарів

2
  • Танюшка Баран

    16.10.2011 22:26

    А де знаходиться ваш магазин?в вас є костюм на хеллоуін на дівчинку 11 років??

  • Танюшка Баран

    16.10.2011 22:29

    *OK*

Залишити коментар

*

Вгору