Одним з основних атрибутів свята всіх святих, чи Хеллоуїна, є виготовлені з гарбузів ліхтарики, які використовуються для декорування приміщень, ставляться біля дверей і на вікнах, дозволяючи тим самим створити, властиву тільки цьому своєрідному святу, атмосферу. Ліхтарі з гарбузів несуть особливе символічне значення, на рахунок якого існують деякі розбіжності.

Гарбуз на Хеллоуін

За однією з легенд гарбуз – це заблудлі душі, які застрягли між двох світів, за іншою вони виступають в ролі оберегів від нечистої сили, яка 31 жовтня приходить в наш світ. ;D І це далеко не всі тлумачення ролі найвідомішого Хелловінського символу. Але, так чи інакше, у всіх бажаючих долучитися до святкування дня всіх святих, не залежно від точного значення гарбузового ліхтаря, обов’язково виникне бажання виготовити його своїми руками і розмістити у себе вдома або подарувати друзям.

Як зробити гарбуз на Хеллоуін

На перший погляд може здатися, що це складна і трудомістка справа, але якщо знати технологію вирізання, то ліхтарик з кумедною пикою робиться досить швидко і відносно просто.

Хеллоуінський гарбуз

Насамперед необхідно вибрати об’єкт для роботи, тобто власне гарбуз для Хеллоуїна. Бажано вибрати овоч максимально правильної форми, з гладкою шкіркою і гарного кольору. З інструментів знадобляться гострий ніж, ложка або будь-який інший столовий прилад, що дозволяє вибрати м’якоть, трафарет з паперу з бажаним малюнком, маркер і свічка.

Після миття гарбуз потрібно насухо витерти і можна приступати до першого етапу – вирізання кришки.

Як зробити гарбуз на Хеллоуін

Найкраще робити її не круглої, а квадратної або шестикутної форми – так простіше буде помістити її на місце. *OK* Ніж під час вирізання необхідно тримати під кутом. Після вилучення кришки можна переходити до видалення насіння і м’якоті. Потрібно намагатися прибрати якомога більше вмісту, оскільки це прискорить подальше висихання гарбуза, і спростить вирізання.

Наступний крок – нанесення контурів малюнка за допомогою обведення маркером підготовленого заздалегідь трафарету, який легко можна скачати з мережі або намалювати самостійно, і його вирізати.

Гарбуз для Хеллоуіну

Після того як малюнок вирізаний потрібно прибрати сліди маркера, гарбуз добре вимити і просушити. Останній штрих – всередину гарбуза ставиться свічка і закривається зверху кришкою.

Гарбуз на Хеллоуін фото

І все – ліхтар для Хеллоуїна готовий! Бууу;)) ]:-]

Коментарів

1
Залишити коментар

*

Вгору