Макіяж буває різний – від природного до справжнього гриму, в принципі, до нього зараховується і татуаж з боді-артом. Але на порозі свята Хеллоуїна – Дня всіх Святих, ми розповімо про незвичайний макіяж на Хеллоуін для тих, хто збирається по-справжньому весело відзначити цей день.

Природно, дівчата воліють вбратися у відьом, вампірш і наречених Диявола – це і романтика і в тему свята Хеллоуіна! *OK*

Макіяж відьми

Макіяж на ХеллоуінЗбираючись на шабаш, не забудьте про те, що відьми – це не феї з рожевим кольором шкіри і солодким рум’янцем.

Макіяж відьми повинен бути більш моторошним. Чорний колір, безумовно, домінує. Якщо у вас зелені очі – то ви точно з відьмою в родинних зв’язках, принаймні, на неї будете схожі більше всіх інших. Тіні коричнево-темного кольору, бажано використовувати чорний яскравий олівець – сміливо виділяйте очі за допомогою стрілок і товстих ліній.

Поради стилістів різноманітністю не вражають. Всі, як один, рекомендують «буйну шапку» волосся, а, якщо говорити про колір, то перевагу варто віддавати натуральному чорному, рудому або ненатурально бордовому, червоному і фіолетовому тонам.

Макіяж вампірші

Макіяж вампіршіСпробуйте нанести зеленуваті тіні на вилиці, яскраво-червону помаду на губи й інтенсивно нафарбувати вії тушшю. Можна підійти більш творчо – на вилицях зобразити щось схоже на павутину, вилиці покрити холодним відтінком малинового кольору, губи можуть бути бордові, а на щоці – точка у вигляді мушки. Що ж, виходить прямо-таки Ельвіра з жахливої ​​комедії. ;D

Не забудьте про масивні прикраси з білого металу, сукню, як у відьми – тільки більше рвану, а волосся – красиво і акуратно вплетені в довгу, чорну гриву. Тим, у кого довге волосся, цілком під силу створити зачіску, що нагадує гриву царя звірів. Начешіть волосся біля коріння, зафіксуйте лаком. Сьогодні навіть модні яскраві контрастні пасма і художній безлад на голові. У макіяжі сміливо використовуйте оригінальні поєднання кольорів.

Якщо для свята ви вибрали відкриту сукню, скористайтесь пудрою для тіла зі світловідбиваючими частинками.
Нігті повинні бути довгими, гострими і яскравими.

Макіяж нареченої Диявола

Макіяж нареченої ДияволаА для «нареченої Диявола», якоїсь такої бестії з невинним виразом обличчя підійде світлий колір волосся, так що блондинки – ми про вас не забули!

Губи нафарбуйте перламутровою світло-коричневою помадою. Підведіть очі чорним олівцем. Скористайтеся тінями кольору морської хвилі з блискучими частинками. Підкресліть лінію брів темно-коричневим або чорним олівцем. Скористайтеся рожевою або світло-фіолетовою помадою, зверху накладіть прозорий блиск для губ.

Волосся краще розділити на косий проділ і укласти великими хвилями. На деякі пасма можна нанести спеціальний засіб з блискучими частинками (наприклад, туш для волосся). З одягу краще вибрати що-небудь біле або пастельних тонів, головне щоб образ випромінював ніжність, що приховує зрілу жіночу підступність. O:-)

І не забудьте – якщо ви не будете імпровізувати і не ввійдете в образ, тобто не будете відчувати себе героїнею балу, отже, ваші труди в нанесенні макіяжу будуть марними.

Майстер-клас по макіяжу на Хеллоуін

Залишити коментар

*

Вгору