Мода щорічно підносить людям сюрпризи в одязі, взутті і аксесуарах. Зачіски мода також не обійшла стороною. Кожен стиліст скаже, що завершеним образом вважається той, в якому передбачено абсолютно все, включаючи стрижку або зачіску.

Модні стрижки 2016 року

Модні стрижки 2016 року настільки різноманітні, що будь-яка жінка зможе вибрати ту, яка допоможе їй перетворитися.

Модні стрижки 2016 року на коротке волосся:

  • Піксі - стрижка, що з'явилася в шістдесятих роках, сьогодні дуже популярна. У цьому сезоні віддається перевага максимально короткій формі стрижки з неоднорідною довжиною.
  • Коротке каре - відома всім стрижка, коли класична форма вистригається за прямими лініями.
  • Короткий боб - потилиця поголена гранично коротко, а передні пасма знаходяться на рівні вух. Така зачіска створює ілюзію більш об'ємного волосся на потилиці.
  • Ірокез - потилична і скронева частина виголена, а на тім'яній частині голови - високе начісування. Така стрижка може моделюватися в залежності від події чи настрою.
  • Боб-каре - ця стрижка помітно додає об'єм будь-якому типу волосся. Вона не складе ніяких труднощів при укладанні.

Стрижки 2016 року

Модні стрижки 2016 року у волосся середньої довжини:

  • Каскад. Така стрижка передбачає дуже плавний перехід передніх коротших пасом до задніх довгих. Дана зачіска додасть волоссю природнього руху та живої тексткри. А саме цього і вимагає течія моди. Каскад підійде практично будь-якому типу обличчя, вміло приховає недоліки і буде виглядати дуже витончено.
  • Драбинка - стрижка, яка додасть об'єм волоссю і додасть деяку недбалість образу.
  • Градація - ще одна модна стрижка цього року. Може мати виражені лінії переходів, чіткі драбинки і асиметричні лінії.

Модні стрижки 2016

 Подовжені модні стрижки 2016 року:

  • Подовжений боб - така стрижка найкраще підходить для волосся середньої довжини, і невеликого обсягу. Стилісти рекомендують при укладанні додавати трохи недбалості, щоб зберегти трендовий стиль цього року.
  • Подовжене каре - це класична стрижка, яка на даний момент користується високим попитом серед зірок Голлівуду. Це каре треба носити в хвилястому варіанті укладання, при чому як з дрібними кучерями, так і з більш великими локонами.

Сезон 2016 - стрижки

Наостанок хочеться зазначити, що в 2016 році, так само як і в усі попередні сезони, в моді довге волосся. Незалежно від обраної зачіски, володарки такого волосся повинні подбати про те, щоб їх волосся виглядало здоровим і красивим. Тільки в цьому випадку вони по-справжньому будуть в тренді цього року.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору