Хочу поділитися своїми міркуваннями з приводу найкрасивіших чоловіків-брюнетів Голлівуду. Хоча вони навіть не стільки красиві, як харизматичні, сексуальні, з родзинкою, що зачаровує моє крихке жіноче серце через екран. Перераховувати найсексуальніших чоловіків-брюнетів світу буду по порядку, щоб нікому образливо не було.

Найкрасивіші і найсексуальніші чоловіки-брюнети Голлівуду

1. Крістіан Бейл

Завжди серйозний, відповідально підходить до кожної своєї ролі. Він привабливий в “Престижі”, безстрашний у черговому “Термінаторі” і дарує відчуття захищеності в “Темному лицарі”. Загалом, з таким – хоч на край світу ти будеш в безпеці! Тільки б бороду йому перед цим збрити ..

Найкрасивіші чоловіки-брюнети Голлівуду - 1 Крістіан Бейл

2. Роберт Дауні молодший

Хто не любить Роберта? Так Роберта зараз люблять практично всі, адже як можна не піддатися такій чарівності!? Гримуча суміш з сумно-пронизливих очей, з іноді стрибаючими в них чортиками, неймовірно живою мімікою і досвідом від нелегкого життєвого періоду, виділяє його серед багатьох інших пещених мешканців Голлівуду. Він – як Фенікс, відродився з попелу, а це заслуговує нашої уваги!

Найкрасивіші чоловіки-брюнети Голлівуду - 2 Роберт Дауні молодший

3. Джонні Депп

Найкрасивіший чоловік-брюнет Джонні був більш, ніж популярний, ще до “Піратів”, але роль Капітана Джека Горобця з його кривляннями і безладним маханням руками зробила Деппа бажаним всіма верствами жіночого населення. Причина проста: він занадто чарівний, щоб його не хотіти.

Найкрасивіші чоловіки-брюнети Голлівуду Джонні Депп

4. Х’ю Джекман

Ні, цей брюнет не еталон краси, не супер-красень, але від цього не стає менш привабливим. Він щирий у своїх фільмах, справжній, навіть коли грає Росомаху. А ще він 15 років вірний одній і тій же жінці, серед голлівудських акторів, як не крути – це рідкість.

Найкрасивіші чоловіки-брюнети Голлівуду - 3 Х'ю Джекман

5. Вин Дизель

Тут і без слів все зрозуміло: нереальне тіло і безстрашність – такі якості можуть завоювати прихильність кого завгодно. Чому я вважаю лисого Вина Дизеля брюнетом? Ну тому що, коли його шевелюра відростає на пару міліметрів, видно темне волосся.

Найкрасивіші чоловіки-брюнети Голлівуду - 4 Вин Дизель

6. Шон Коннері

Нещодавно переглядала “Пастка”, Коннері там 69 років, а він як і раніше гарний. Прямо як вино: з віком стає тільки краще. У ньому видно порода, стать, якась величність, чи що. Чи жарт – в 59 і 69 років отримувати титул найсексуальнішого чоловіка світу!

Найкрасивіші чоловіки-брюнети Голлівуду - 5 Шон Коннері

7. Джуліан МакМехон

Досить півгодини першої серії серіалу “Частини тіла”, щоб Ви відразу все зрозуміли. Правда, у нього там амплуа засранця, який не поважає жінок, але наскільки ж, він сексуально виглядає! Ось чому дівчата липнуть до нього, як мухи, не в змозі сказати “ні”. А що Ви про нього думаєте? Зарахували б до найкрасивіших чоловіків-акторів Голлівуду чи ні?

Найкрасивіші чоловіки-брюнети Голлівуду - 6 Джуліан МакМехон

8. Аль Пачіно

Ніби як, за життя він ще той козел, але як же він говорив про прекрасне поле в “Запах жінки”: “Жінки! Що тут сказати? Хто їх створив? Бог має бути все-таки геній. Волосся! Знаєш, кажуть вся справа у волоссі. Тобі таке знайоме? Занурюєш обличчя в цю гору локонів і хочеться заснути назавжди. А губи! Коли вони доторкаються до твоїх, здається, ніби це перший ковток вина після довгої дороги в пустелі. Груди! Ух ти! Великі, маленькі. Соски дивляться прямо на тебе, як перископи. А ноги! Не важливо схожі вони на грецькі колони або на пивні кухлі, зате між ними небесні ворота. ”

Найкрасивіші чоловіки-брюнети Голлівуду - 7 Аль Пачіно

9. Кіану Рівз

Кіану, звичайно, хороший: неординарна зовнішність, що запам’ятовується, викликана змішанням гавайської, китайської та англійської крові в його жилах, робить цього брюнета-актора дуже загадковим. Але сильно засмучує його замкнутість, відчуження і частий депресивний стан. Шкода хлопця …

Найкрасивіші чоловіки-брюнети Голлівуду - 8 Кіану Рівз

10. Антоніо Сабато молодший

Я бачила його лише двічі – у двох серіях “Зачарованих”, але хоч це й було давно, а я була зовсім маленька, але такого чоловіка забути просто неможливо! Орлиний погляд і накачане тіло зробили 10 років тому своє пропащу справу: я щедро присудила Сабато звання найкрасивішого актора, та що там актора – найкрасивішого чоловіка в світі! Завоювати б його ще!

Найкрасивіші чоловіки-брюнети Голлівуду - 9 Антоніо Сабато молодший
Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору