За вікном осінь … У когось красива і золота, а у когось сумна й дощова. Але яка б погода не стояла за вікном, саме зараз, восени, всі рукодільниці починають готуватися до Нового Року. Починають заздалегідь обдумувати варіанти подарунків і їх оформлення, купувати всі необхідні для цього матеріали.

Новорічне декорування пляшки шампанського

Я теж не можу залишитися осторонь і хочу запропонувати свій “новорічний” варіант оформлення подарункової пляшки шампанського.

Для новорічного декорування пляшки шампанського знадобляться:

  • Пляшка шампанського
  • Папір гофрований
  • Цукерки (бажано з одним “хвостиком”)
  • Клейовий пістолет
  • Будь-які деталі і прикраси новорічної тематики які у вас є (я використовую шишки біло-золотого кольору, маленькі пластикові кулі, стрічки, прозорий папір зеленого кольору, пластиковий дзвіночок і намиста, стрічку “штучна ялинка” і т.д.)

Новорічне декорування пляшки шампанського - фото 2

Якщо все необхідне під рукою, то визначаємося з колірною гамою і приступаємо до роботи. Я вирішила зробити “пляшку – ялинку“, тому взяла папір зеленого кольору.

Вирізаємо квадрат 20см х 20см і накриваємо їм шийку пляшки шампанського. Обмотуємо скотчем папір. Обов’язково закріплюємо скотч на самій пляшці шампанського, щоб папір міцно тримався і не рухався.

Новорічне декорування пляшки шампанського - фото 3

Тепер необхідно обернути папером саму пляшку шампанського. Відміряємо потрібну кількість паперу (близько 25см висоти і 20см довжини) і закріплюємо її на пляшці шампанського за допомогою гарячого клею (наносимо клей на паперові етикетки на пляшці шампанського).

Новорічне декорування пляшки шампанського - фото 4

Потім контрастними або підходящими по кольору текстильними стрічками, щільно обмотуємо пляшку шампанського, також закріплюючи гарячим клеєм.

Новорічне декорування пляшки шампанського - фото 5

Коли основа готова, приступаємо до підготовки декоративних деталей:

  • З прозорого зеленого паперу нарізаємо квадрати (приблизно 6см х 6см), складаємо в кілька разів в центрі і закріплюємо гарячим клеєм.
  • З паперових стрічок нарізаємо невеликі відрізки і складаємо в петельки (можна приготувати одинарні петельки або букетики по 3-4 петельки відразу).
  • Розкладаємо всі необхідні декоративні деталі, підбираємо елементи майбутньої композиції за формою і кольором.

Новорічне декорування пляшки шампанського - фото 6

За допомогою гарячого пістолета закріплюємо всі декоративні елементи починаючи від шийки пляшки шампанського і поступово рухаючись вниз.

Новорічне декорування пляшки шампанського - фото 7

Перевіряємо чи все надійно закріплено, чи немає пустот – якщо необхідно поправляємо композицію додаючи потрібні деталі.

Ось і все! Гарний і смачний подарунок до Нового Року готовий!

Новорічне декорування пляшки шампанського - фото 8

Залишилося тільки дочекатися всіма улюбленого свята і вручити свій рукотворний подарунок з побажаннями добра, щастя і здоров’я в новому році!

Творіть із задоволенням і гарним настроєм і тоді все, що ви зробите, буде приносити людям щастя і радість!

Залишити коментар

*

Вгору