Астральне тіло

Очищення астрального плану складніше. Якщо з ефірним тілом можна розібратися за пару років, то на астральне йде набагато більше часу. ;D Період формування астрального тіла – між 14 і 21 роками. У відведений природою відрізок часу тіло не сформувалося – робота над іншими тілами не принесе належного успіху, а лише тільки погіршить ситуацію. Можливий розвиток психічних захворювань і тим самим, повна або часткова дезорієнтація в просторі.

Робота над астральним тілом після 21 року може бути форсована при знанні механізмів функціонування самого тіла. На повне опрацювання індивідуального планетарного астрального тіла іде не одне, а безліч життів, і тільки при досягненні повного контролю над ним можливий безпечний перехід на наступний этап.

Очищення астрального і ментального тіла

Любителі езотерики, які встрибують вище, ніж вимагає від них індивідуальна еволюція, стикаються із патовою ситуацією. Вони втрачають силу у своєму світі і не володіють нею в тому, в який за допомогою хитрощів встрибнули. По суті, добровільне перетворення себе на полонених простору – нікому не приносило задоволення. Наступне їхнє життя, можливо, буде багате трагічними обмеженнями, у спробах прослизнути через еволюційні обов’язки.

Зупинка в розвитку на астральному плані відбувається внаслідок незнання законів астрального тіла, їх систематичному порушенні. Незліченні спроби прорватися закінчуються невдачею і, як правило, втратою ефірної енергії, і тільки терпіння, підкріплене досвідом, дозволяє проникнути крізь покрив мани в зону безмовності і самоспоглядання. *OK*

Результатом досягнення гармонійного астрального тіла є стан свідомості не сприйнятливий до сприйняття фізичного плану. Людина стає вільною від астральних вражень, вона стає ментальною.

Ментальне тіло

Ментальний план таїть свої небезпеки. Процес мислення може дуже сильно захоплювати індивідуальність, занурюючи у ментальні простори на довгі часи. Показником очищення ментального тіла служить уміння дистанціюватися від активної ментальності. Процес мислення вже не є якоюсь воронкою, яка постійно затягує невдалого мислителя.

Ментальне тілоКоли всі чотири тіла (фізичне, ефірне, астральне і ментальне) знаходяться в пропускному стані, тобто не піддаються активізації з боку, імпульси від зовнішніх однорідних тіл не провокують солідарність – настає черга диктувати волю індивідуальному каузальному тілу. Енергія, вдало оминувши пастки, входить на територію життєвих завдань, що послужили причиною народження саме в цьому фізичному тілі. Людська природа починає розгортати свою активність у планетарному просторі, ініціюючи несвідоме виконання базисних програм індивідуалізації конкретного представника людства.

І ось у цей момент постає гостра необхідність у володінні підготовленими для складної задачі тілами. *YES* Вони повинні перебувати в гарному робочому стані, здатними витримувати необхідні навантаження при контактах із зовнішнім світом і при цьому зберігати стан спокою, притаманну їх духовну природу.

Залишити коментар

*

Вгору