Очищення фізичного тіла широко використовується в традиційній і нетрадиційної медицині. Способів безліч. Ефект передбачуваний. В основі лежить принцип видалення відкладень з тканин фізичного організму. Застосування голодування, як способу очищення організму, цілком результативно, але слід дотримуватися індивідуальної переносимості. ;D

До нетрадиційних способів очищення можна привести традиційні техніки йоги: Шанкх пракшалама, дхауті, Васти, нетто, капалабхаті…

Способи очищення ефірного тіла

Широко застосовувана в народній медицині всілякі способи очищення внутрішніх органів, крові, лімфи і т.д. за допомогою масел, настоїв трав. Використовується мед, елементи дерев, мінеральні речовини, компоненти організмів тварин і комах, продукти їх життєдіяльності. Бані, сауни, лікувальні ванни відомі своїм лікувальним ефектом. Варіантів безліч. На цю тему існує великий вибір літератури, де досить докладно описані деталі очисних процесів.

У міру практики необхідність очищення фізичного тіла від токсинів і шлаків відпадає. Вегетаріанська їжа, невживання алкоголю і тютюну, дотримання міри в їжі, активні медитаційні техніки підтримують фізичне тіло у відносному благополуччі. Великий вплив на збереження чистоти фізичного тіла надає ефірний.

До активних очисних процедур ефірного тіла належать: обливання холодною водою, контрастний душ, спорт, асани з Хатха-йоги. Інший метод підтримки гармонійного стану ефірного тіла приходить пізніше. Він містить в собі дотримання його законів, що має на увазі вже роботу з розумом.

Голодування

ГолодуванняВикористання голодування для очищення ефірного тіла – одна з ефективних методик *OK* , де голод сприймається як вид енергії, яка активізує фізичне тіло для залучення матеріалу, необхідного в процесі життєдіяльності фізичного організму.

Достатня кількість людей постійно стурбована пошуком продуктів і засобів для їх придбання або ж безпосередньо виробництвом, самими нетерплячими.  Голод – основний стимул їх життя, двигун “індивідуального” існування …

При голодуванні почуття голоду стає найбільш матеріальним.

Холоднокровне споглядання його природи дозволяє створити дистанцію між спостерігачем і спостережуваним. Влада бажання фізичної їжі поступово втрачає свою магічну силу впливу на свідомість людини. Після трьох днів повного обмеження в їжі – голод зазвичай йде, змінюючись стійким усвідомленням почуття легкості, невагомості фізичного тіла при неясному відчутті необхідності в їжі, яке набуває психологічні форми. І це – той момент трансценденції, що дозволяє усвідомити зовнішню природу голоду, його чужорідного по відношенню до індивідуальній свідомості.

Сексуальні стосунки

Сексуальні стосунки має прямий вплив на ефірне тіло людини. Тривале утримання конденсує ефірну енергію і при досягненні критичної точки, відбувається активізація астрального акценту. Життєва сила, не знайшовши вихід через сексуальний контакт, починає рухатися по інших напрямках. Вона або виштовхується в маніпуру, збуджуючи спрагу сили і панування, або в муладхару, розпалюючи пристрасть володіння сексуальною власністю.

Сексуальні стосунки

Але прямий шлях фізичної ефірної енергії – сексуальний контакт. Активізоване астральне тіло підбирає відповідного партнера і відбувається взаємодія двох ефірних тіл. *YES* При збігу всіх необхідних умов – включається запуск створення нового фізичного тіла. Це – інстинкт. Фізичне тіло породжує саме себе через більш тонке (ефірне).

Накопичена раніше енергія йде через статевий акт у майбутню нову форму. Енергетичний потенціал знижується, нервова система впадає в пригнічений стан, мозок продукує свої проблеми і виникає відчуття втрати, депресії, провини, розчарування …

Сон

Вплив сну на ефірне фізичне тіло очевидне. Під час сну відбувається насичення ефірного тіла за рахунок стягування і трансформації енергії більш тонких тіл, а також підняття її з грубого фізичного. Переварена фізичним організмом їжа в ефірному тілі знаходить своє подальше існування і найбільш сприятливий її перехід можливий у момент сну.

Але й сон може бути використаний як засіб руйнування, за умови, що він перетворений на об’єкт пристрасті. Тривале перебування в ліжку порушує необхідну циркуляцію ефірної енергії, провокує її застій і як наслідок, можуть бути порушення в нервовій системі. 🙁 Починає переважати тамастичний стан розуму, що відкриває шлях негативному впливу на роботу мозку та інших внутрішніх органів. Падає життєвий тонус, і людина поступово може атрофувати адекватне сприйняття фізичної реальності.

Сон

Гостро б’є по людському житті недостатня кількість часу проведеного в стані сну. Медитаційні практики, розумне збереження нервової та ефірної енергії в повсякденному житті скорочують відведений для відпочинку час, а період, необхідний для відпочинку і поповнення життєвих сил, зменшує свою тривалість.

Прихильність до сну може породити ритуальні схильності: необхідність певної атмосфери, одягу, підготовчих процедур та інших дій, які мають безпосередній з ним зв’язок. Врешті-решт, це може перерости в магічний культ, заснований на задоволенні, а його наслідки довгий час можуть заважати, привертаючи увагу до всіх, навіть побічно пов’язаних зі сном дрібниць, залучаючи до необов’язкової витрати ефірної енергії.

Інстинкт самозахисту

Інстинкт самозахисту безпосередньо пов’язаний з ефірним тілом. При виникненні загрози фізичному тілу – включається механізм виживання, що йде корінням глибоко в підсвідомість. Він бере контроль над діями фізичного тіла.

Інстинкт самозахисту

Під прояв інстинкту самозбереження можна підвести реакції ефірного тіла на контакти з іншими тілами. Основним негативним відчуттям, що включає запуск захисної програми, є усвідомлення витоку ефірної енергії. *SCRATCH* Навіть якщо об’єкт, що провокує втрату, не знайдений конкретним розумом, дія з розривання контакту з ним автоматично запускається і людина, не усвідомлюючи того сама, прикладає зусилля щодо виходу із зони впливу. На чуттєвому рівні це виражається двоїстою реакцією: подобається – не подобатися, приємно – не приємно.

Залишити коментар

*

Вгору