Тета-хілінг називають чудодійним методом зцілення. І хоча є свідчення зцілення від хвороб за допомогою практики, не все так однозначно.

Суть і походження тета-хілінгу

За даними офіційного сайту адептів методики, цей напрямок нетрадиційної медицини був створений 1995 року Віанною Стайбл – натуропаткою, масажисткою та інтуїтивною терапевткою. Це сталося в процесі її особистого шляху до здоров’я і зцілення від 9-дюймової злоякісної пухлини на нозі.

Що таке тета-хілінг?

Що ж таке тета-хілінг?

Тета-хілінг – це особливий метод медитацій і молитви, який заснований на духовній філософії, що не належить до жодної конкретної релігії, а об’єднує всі вірування на Землі.

Вважається, що він здатний поліпшити і розвинути тіло, розум і дух. Медитація тета-хвиль покликана видалити всі обмежувальні переконання і навчити людей жити з позитивними думками, і розвивати свої чесноти.

У чому суть тета-хілінгу?

Вважають, що він здатний усувати негативні переконання, які руйнують тіло і свідомість. Тета-хілінг вчить людину змінювати ритм роботи головного мозку до зцілювальних тета-хвиль із частотою 4-8 Гц. Тіло і розум при цьому переходять у стан спокою, схожий із засинанням або фазою швидкого сну. Людина перебуває в трансі, на межі між свідомістю і підсвідомістю, з’єднується зі своїм вищим я, запускає процес поліпшення життя й активації ДНК.

Методика базується на здатності людського мозку до електричної активності, на його вмінні створювати особливі хвилі лікувальної частоти. У процесі проведення спільного сеансу цілитель і пацієнт входять у стан дуже глибокого розслаблення й дають змогу божественній енергії й тета-хвилям виліковувати хворі місця в тілі та душі.

У чому суть тета-хілінгу?

Віанна Стайбл перевірила методику на собі, вилікувавши пухлину на стегні. У 2007 році за допомогою свого ноу-хау вона вийшла з коми, оздоровила серце. Вона звернулася до знайомого фізика, виявила тета-хвилі під час дослідження свого мозку. Віанна випробувала зцілення на клієнтах. Методика набула широкого розголосу, у майстрині з’явилися пацієнти та послідовники. Нині це мережа коучів, які навчають усіх адептів за допомогою курсів і книжок.

Де і як застосовують тета-хілінг

Сфера застосування тета-хілінгу неймовірно широка. Вважають, що ця методика підходить абсолютно всім і допомагає поліпшити стан людей із найсерйознішими захворюваннями: від онкології до ВІЛ. Прихильників цього методу лікування обов’язково вчать застосовувати його в поєднанні з традиційною медициною. Це надихаюче переконання дає змогу сподіватися, що тяжкохворі люди звернуться по допомогу до лікаря, не обмежившись тета-хвилями.

Theta Healing – зареєстрований товарний знак. На думку її творця, провідником медитацій може стати кожен. Для цього потрібно пройти навчання і посвяту. Майстер тета-хілінгу покликаний розкрити природну інтуїцію посвяченого цілителя і надати йому всі інструменти роботи з особливими мозковими хвилями.

Курс навчання починається з триденного семінару. Той, хто хоче розвивати свою майстерність, відвідуватиме додаткові курси, читатиме книжки, дивитиметься відео. Удосконалюватися в цьому напрямі можна до нескінченності.

Де і як застосовують тета-хілінг

Ще один спосіб освоєння і використання медитації зцілення – робота з уже готовим сертифікованим тета-хілером. Його мозкові клітини налаштовані на правильну хвилю, і він здатен допомогти знайти її учням. Під час сеансу тета-хілер проводить низку маніпуляцій, які покликані з’єднатися з пацієнтом спільною енергією, опрацювати актуальний запит, провести м’язовий тест і отримати найкращий результат.

Медитація дарує миттєве зцілення, позбавлення від негативних програм, що руйнують душу, тіло, мозок. Якщо проблема серйозна, а захворювання важке і застаріле, для одужання знадобитися більше зусиль і сеансів.

Думки про ефективність практики

Група фахівців зі школи медсестер Університету Британської Колумбії 2017 року провела цікаве дослідження. Доведено, що 40% опитаних коли-небудь взаємодіяли з псевдонауковими методиками лікування, а 1% з них постраждав фінансово. Тому про будь-яку практику, зокрема тета-хілінг, слід отримати максимально повну інформацію, вивчити думки експертів.

Видання Університету Макгілла, одного з провідних і найвідоміших вищих навчальних закладів Канади, описує тета-хілінг як філософію, що здається привабливою через продуману наукову основу.

Чим небезпечний тета-хілінг?

Дослідження групи вчених відділення психоонкології та психології здоров’я лікарні Орхуського університету (Данія), підтвердило, що після сеансу тета-хілінгу настрій пацієнтів покращився. Даних про їхнє одужання не виявлено.

Група вчених відділення психосоматичної медицини університетського медичного центру Регенсбурга (Німеччина), зафіксувала невеликі зміни в мозку цілителя і пацієнта під час сеансу.

Чим небезпечний тета-хілінг?

Небезпека полягає в тому, що, довірившись диву зцілення, пацієнт не використовує потенціал офіційної медицини, ігнорує лікування й запускає проблему. Він довіряється плацебо, а не перевіреним методикам. Шанувальники практики стають учасниками фінансових процесів, адже вони витрачають гроші на навчання нових рівнів тета-хілінгу.

Ефективність тета-хілінгу неможливо довести традиційними методами, оскільки він має езотеричний, а не медичний характер. При цьому в медитації багато шанувальників. Чи ставати одним із них – вирішувати кожній людині.

Залишити коментар

*

Вгору