Магія жіночності підкорює, сприяє самореалізації та благополуччю. У чому секрет жіночої енергії? Про особливості жіночої сили та як її прокачати, розповідають психологи.

Суть, види і стан жіночої енергії

Жіночність, сила материнської любові, сексуальність та інші прояви жіночого начала завжди були в центрі уваги людства. В індуїзмі шанується Шакті – богиня-мати, втілення божественної енергії, яка разом з енергією божественної свідомості, Шивою, складає цілісність, силу і єдність реальності. Йоні – жіноче черево – стало в індуїзмі предметом культу і поклоніння.

Що таке жіноча енергія

У давньоєгипетській історії втіленням краси і жіночої сили була Клеопатра – остання цариця елліністичного Єгипту і кохана Марка Антонія. Сучасним втіленням жіночого начала стали американська кіноактриса Мерлін Монро (“У джазі лише дівчата”), італійська актриса і модель Моніка Беллуччі (“Малена”). Люди бачили і відчували, що деякі жінки мають особливу енергетику і харизму, яка підкорює людей.

Що ж таке жіноча енергія?

Це набір певних якостей і станів, який дарує жінці відчуття привабливості, успішності. Він робить її бажаною, привабливою, затребуваною, допомагає самоідентифікації, наповненості та задоволеності життям.

У чому проявляється жіноча енергія?

Вона проявляється в природній м’якості, чуттєвості, ніжності. Дарує відчуття внутрішньої гармонії та єдності з навколишнім світом. Дівчина з активною жіночою енергією має магнетизм, від якого перехоплює подих. Такі дами спокійні, врівноважені, мудрі та самодостатні. У них легка і приємна енергетика та позитивні вібрації.

Існує чотири архетипи жіночої енергії:

 • Діва – грайлива й легка, наївна й життєрадісна.
 • Вихователька – турботлива, відповідальна, зібрана.
 • Дикунка – розкута, кокетлива, хвилююча.
 • Мудра жінка – самодостатня, важкодоступна, приваблива.

В ідеальній жінці тією чи іншою мірою присутні всі чотири архетипи.

Як жіноча енергія впливає на чоловіка?

Жіноче начало притягує чоловіче. Чоловіки відчувають жінок, наповнених енергією, і на підсвідомому рівні прагнуть до них.

 • Жіноча енергія – вертикальна, паралельна, що розкриває загальне сприйняття простору.
 • Чоловіча енергія – стрімка, різка, вольова й нищівна, горизонтальна, послідовна, чітка.

Якщо в жінці більше чоловічого, вона змінюється, а її жіночність блокується.

Що блокує потік жіночої енергії?

Його блокують

 • токсичні люди,
 • негативні думки,
 • конфлікти,
 • обмеження
 • незакінчені справи.
Суть, види і стан жіночої енергії

Езотеричні Школи відзначають появу злості, незадоволеності життям, напруженість, заперечення власної привабливості. Приходить апатія, зневіра, безсилля. Цей внутрішній злам нерідко призводить жінку до токсичних стосунків, у яких вона остаточно себе втрачає.

Як наповниться жіночою енергією

Як прокачати жіночу енергію? Це потрібно зробити на фізичному, емоційному, інтелектуальному та духовному рівні за допомогою таких кроків:

 • Нормалізуйте розпорядок дня, сон і фізичну активність. Налагодьте правильне харчування. Проведіть діагностику стану здоров’я. Станьте ближче до природи, подорожуйте. Подбайте про зовнішність.
 • Регулярно відчувайте позитивні емоції, отримуйте нові враження.
 • Розвивайтеся інтелектуально – відвідуйте виставки, музеї, читайте, слухайте музику. Вивчайте історію та розвивайтеся у своїй професії.
 • Навчіться бути вдячними, регулярно кажучи “спасибі” роду, Всесвіту, Богу і людям. Вчіться чути себе, прислухаючись до тіла та емоційного стану. Не ігноруйте тривожні дзвіночки, провісники хвороб і зривів.
 • Прощайте кривдників і колишніх партнерів, відпускайте негативне минуле.
 • Насолоджуйтеся життям, навчіться балувати себе.
 • Проводьте більше часу на природі, слухаючи спів птахів та інші звуки природи.
 • Використовуйте медитації, афірмації, молитви.
 • Проводьте тілесні практики (йога, розтяжка, танці). Особливо корисно активно рухати стегнами і сідницями, тренувати тазове дно, використовуючи вумбілдинг. Проявляйте впевненість у стосунках і отримуйте задоволення від фізичного зв’язку з чоловіком.

Оточіть себе позитивними людьми. Інтеграція з іншими жінками, енергообмін ще один важливий крок у прокачуванні жіночої енергії. Разом із ними можете проводити ритуали, спрямовані на деблокування й наповненість жіночністю:

 1. Практика емоційного звільнення – легке простукування всього тіла рукою, стислою в кулак, у напрямі згори донизу зовнішнім боком його частин і знизу догори внутрішнім.
 2. “Місячне дихання”, або пранаяма діпіка, описана в книжці Беллура Крішнамачара Сундарараджа Айєнгара та інші дихальні практики.
 3. Техніка “Сила Землі”. Станьте босоніж на землю, траву, пісок у парку, лісі та на березі водойми, уявіть, як від стоп тягнеться коріння вглиб землі.
 4. Практика “Три задоволення”. Щодня робіть три улюблені справи, які радують вас.
Як наповниться жіночою енергією

Крім того, що жіноча енергія блокується, вона може витікати, висмоктуватися або застоюватися всередині. Щоб виплеснути її, потрібно прокричатися, протанцювати, провести простукування п’ятами об землю. Якщо жінка багато рухається, віддає перевагу спідницям замість штанів, займається творчістю і частіше говорить “Я хочу”, то з її жіночою енергією все гаразд. Розвинути жіночність допоможуть натуральні камені (білий агат, тигрове око, онікс, корал, цитрин, смарагд), розкладені в домі, та ароматерапія.

Мудра і врівноважена жінка не намагається домінувати над людьми або продавлювати простір під себе. Вона точно знає, що їй потрібно і як це отримати, прекрасна зовні і підкорює позитивом. Прокачана жіночність – ключ до успіху і процвітання. Оцініть свій рівень жіночої енергії, наповніться і отримаєте бажане.

Залишити коментар

*

Вгору