Емоційний зв’язок із партнером із минулого життя залишає незгладимий слід. У таких складних стосунках є особливі ознаки. Езотерики розкрили суть кармічних стосунків.

10 фактів про кармічні стосунки

Кармічні стосунки неминучі

Деякі люди сприймають за кохання, дружбу і прихильність складні стосунки, які більше схожі на американські гірки. Той, хто вірить у карму і переродження душі в новому тілі, знає про важливість цього зв’язку.

Що таке кармічні стосунки?

Що таке кармічні стосунки? Це близький зв’язок із партнером із минулого життя, за якого формується потужна емоційна залежність.

Він виникає на підставі контракту двох душ і вважається неминучим. Кармічні стосунки призначені для зростання і розвитку, стають духовним уроком, який потрібно пройти на відмінно, щоб це випробування не повторилося в новому втіленні.

В них завжди вирує пристрасть

Нині не існує наукового або клінічно визнаного визначення кармічних стосунків, але люди можуть описувати їх як пристрасні та бурхливі. У психології такі стосунки називають співзалежними, аб’юзивними, невротичними.

Як зрозуміти, що стосунки кармічні? Вони будуються на непереборному потязі одне до одного. З першого погляду партнери стають єдиним цілим, швидко зближуються, одружуються, народжують дітей і змінюються до невпізнання.

Їх розраховують за датою народження і натальною картою

Як розрахувати кармічні стосунки? Їх розраховують за датою народження та віком. Складіть числа дат народження кожного з партнерів. Складіть отримані результати і відніміть із суми число 22. Партнер прийшов у життя для кармічного уроку, якщо виходять числа 5, 11-17 і 22. Кармічний зв’язок імовірний, якщо різниця у віці у партнерів становить 5, 10 або 15 років.

10 фактів про кармічні стосунки

Вирахувати, чи стала людина вашим партнером із минулого життя, допоможе нумерологія. Вона підкаже, яку тактику поведінки у стосунках використовувати.

Кармічний зв’язок часто плутають із коханням

Через загострення пристрастей у кармічних стосунках їх нерідко плутають зі справжнім коханням. Насправді тут можливі такі сценарії:

 • Участь у любовному трикутнику.
 • Кохання без взаємності.
 • Залежні стосунки.
 • Стосунки «тиран – жертва».
 • Стосунки, побудовані на вигоді.
 • Союз, у якому присутні ревнощі.
 • Союз, у якому партнери не розвиваються.

Кармічний зв’язок імовірний не тільки з різностатевими партнерами і не завжди стає романтичним. Іноді це дружба або співпраця, яка дається досить нелегко.

Тривають, поки не пройдено урок

Скільки тривають кармічні стосунки? Вони тривають до моменту проходження уроку. У кожному випадку це різна тривалість. У найсприятливішому випадку кармічні стосунки переростають у справжнє кохання. В інших випадках партнери проходять урок безумовної любові, відпускають образи і розлучаються.

Якщо пара не опрацювала взаємні претензії, людей тягнутиме одне до одного магнітом. Такий союз розривають зусиллям волі. Але немає жодних гарантій, що люди не зустрінуться знову в поточному втіленні або їм не доведеться мучити одне одного в наступному життєвому циклі.

Кармічні стосунки рідко стають зрілими

Чи можуть кармічні стосунки перерости в кохання? Так, якщо обидва в парі розвиваються, вивчають духовність і вчаться бачити в партнері своє відображення. Усвідомлені особистості підштовхують одне одного до рішення прийняти, пробачити і відпустити. Один може піти з пари і повернутися, щоб почати історію з чистого аркуша.

Чи можуть кармічні стосунки перерости в кохання?

Зрілі стосунки двох душ можливі, якщо кожна з них прозріла, прокинулася, прийняла і пропрацювала темний бік. Таких випадків мало, і найчастіше кармічний зв’язок – чудовий тренажер для справжнього кохання, яке приходить відразу слідом за ним.

Кармічний зв’язок важко розірвати

Ті, хто опинився в кармічному зв’язку, відмічають невимовний сум, біль і страх, які виникають при думці, що розрив можливий. Така інтенсивність відчуттів пов’язана з тим, що кармічні партнери – це люди з низькою самооцінкою, жертовні, незрілі.

Їм здається, що з відсутністю коханої людини світ завалиться і більше любові не буде. Потрібно усвідомити свою цінність, знайти автономію і зрозуміти, що цей зв’язок не назавжди. Це допоможе зробити робота над самооцінкою і набуття нового сенсу в житті.

У них руйнується здоров’я і життя

Кармічні стосунки руйнують. Можна виділити такі ознаки цього:

 • Емоційне та фізичне виснаження.
 • Повторювані цикли злетів і падінь.
 • Занепад в інших сферах життя, виснаження грошового каналу, проблеми в кар’єрі.
 • Взаємне охолодження.
 • Відчуття гіркоти й образи.

Спостерігається порушення сну, різке скидання або набір ваги. Імовірні серйозні травми, захворювання аж до онкологічних. Рвуться зв’язки з друзями та родичами. На щастя, все це відбувається незадовго до завершення кармічного зв’язку.

У кармічних стосунках є важливі завдання

В їхній основі лежить причинно-наслідковий зв’язок. Якщо партнери мучили один одного в минулому, то їхня зустріч для відпрацювання карми неминуча. Головні завдання, які належить вирішити:

 • Пройти уроки любові, прийняття і прощення.
 • Трансформувати залежність у здоровий зв’язок.
 • Усвідомити власну цінність.
 • Випробувати в поточному втіленні біль партнера.

Коли завдання вирішено, настає полегшення. У цьому разі люди або втрачають взаємний інтерес, або закохуються в новий образ партнера.

Вони формуються на рівні душі

Кармічні стосунки – не фізичний, а духовний союз. Завдяки єдності в моменти душевного піднесення люди вгадують почуття і думки одне одного.

Як розрахувати кармічні стосунки

У кармічному зв’язку виникає відчуття дежавю. Таким людям простіше стати голосом одне одного в соціальному житті. Тому карма нерідко пов’язує творчих особистостей. Яскравий приклад – художники Дієго Рівера та Фріда Кало. Езотерики зараховують до кармічних історій романи Ромео і Джульєтти, Трістана та Ізольди, Кетрін і Гіткліффа з роману Емілі Бронте «Грозовий перевал».

Кармічні стосунки – складний урок. Він виводить людей на новий рівень духовного розвитку. Потрібно знати особливості кармічного зв’язку і бути готовими пройти цей шлях.

Залишити коментар

*

Вгору