Пивні дріжджі самі по собі – це просто грибки, які беруть участь у процесах бродіння. Практично кожна людина знає їх в якості харчових добавок. Без участі цих простих одноклітинних грибків не обходиться створення всіх хлібобулочних виробів, продуктів пивоваріння та виноробства.

Але крім цього вони містять у собі багатий список корисних речовин і вітамінів. Дуже сприятливий вплив на шкіру мають вітаміни В1, В2, В6, Е, РР, що входять до складу грибка. І більше того, в дріжджах містяться такі речовини як біотин, білок, холін і пантотенова кислота.

Пивні дріжджі

Пивні дріжджі мають багатогранне застосування в багатьох галузях косметології. Вітаміни, що містяться в них, справляють дуже значний вплив на гарний стан волосся, нігтів і шкіри. Дріжджі рекомендуються як до внутрішнього застосування, так і до зовнішнього. Для внутрішнього застосування препарати можна знайти в аптеці, вони продаються в різних видах – в капсулах, таблетках, у вигляді сиропу. Перед прийняттям рішення про курс лікування пивними дріжджами, все ж слід проконсультуватися з лікарем. На відміну від самолікування, фахівець зможе грамотно і правильно підібрати індивідуально для кожної людини точну дозу і час прийому препарату.

Для боротьби з прищами, вуграми, фурункулами пивні дріжджі просто унікальні. Їх можна змішувати з абсолютно будь-якими інгредієнтами, але бажано з тими, які посилять ефект дріжджів і допоможуть в більш короткі терміни побороти недугу.

Пивні дріжджі рекомендується приймати всередину для лікування фурункульозу. Для цього 25г дріжджів потрібно розвести в склянці води і приймати по чайній ложці чотири рази на день протягом місяця.

Від вугрів будуть ефективніше маски. Потрібно взяти 15 г дріжджів і розвести їх до одержання густої маси звичайним кисляком. Далі засіб має настоятися близько трьох годин, після чого його можна наносити на обличчя на півгодини. Змивається маска тільки теплою водою.

Пивні дріжджі від прищів

Також можна позбавити свою шкіру від прищів і просто поліпшити колір та стан шкіри обличчя. Для цього потрібно використовувати такий рецепт. 25г дріжджів розчинити у воді, після чого до суміші додати таку кількість житнього борошна, щоб в результаті вийшла густа сметаноподібна маса. Необхідно отриманий засіб настояти в теплому місці добу. Маску наносять на 20 хвилин і змивають обов’язково теплою водою. Процедуру необхідно проводити протягом місяця близько двох разів на тиждень.

Можна додати, що пивні дріжджі самі по собі просто криниця вітамінів і похідних. Їх просто корисно і необхідно використовувати як в медицині, так і в багатьох напрямках косметології. Вони є самим натуральним, абсолютно не токсичним засобом, тому протипоказань не мають абсолютно ніяких.

Залишити коментар

*

Вгору