Дуже часто люди стикаються з думкою, що дуже маленькій дитині не можна їздити з батьками на море, а вже тим більше вирушати разом у подорож за кордон. Тому молоді батьки в результаті відмовляються від насиченого відпочинку і замінюють його на походи до найближчої водойми, так як бояться чимось нашкодити дитині. Але якщо порівняти життя молодих сімей з маленькими дітьми у нас і в Європі, то можна побачити, що у них поява малюка абсолютно не позначається на звичному способі життя. Вони подорожують вже з дитиною, зовсім не сумніваючись у своїх діях. Але однієї умови вони дотримуються беззаперечно – щеплення. Так як всі основні щеплення дітям роблять до півроку, то вже шести-семимісячного малюка можна сміливо брати з собою у відпустку.

Відпочивати з дітьми дуже цікаво, це дає Подорож з дітьми: рекомендації батькамможливість показати малюкам світ, поплескатися разом з ним в морі або океані, пограти на чистому піщаному пляжі, споруджуючи красиві фігурки і замки з піску. Зроблені фотознімки під час подорожі стануть гарним доповненням у сімейний альбом. Сучасні готелі добре пристосовані для сімейного відпочинку, на їх територіях є дитячі майданчики, для дітей проводяться розважальні програми, в ресторанах самим маленьким відвідувачам пропонується спеціальне меню, а в номерах завжди знайдеться зручне дитяче ліжечко. Також є можливість на час залишити маля з нянею, послуги якої прописуються самим готелем. У підсумку, при відпочинку з дитиною жодних організаційних складнощів не виникає.

Труднощі, пов’язані з дорогою, багато в чому перебільшені. У будь-якому дитячому магазині можна знайти все необхідне для подорожі: памперси, вбираючі пелюшки й вологі серветки, термоси, зручні пустушки та пляшечки. В поїзді або літаку завжди дадуть чисту гарячу воду для приготування молочних сумішей, запропонують молоко або свіжий сік. В цілому, маленькі діти переносять дорогу добре, тому сильно переживати не варто.

Батькам, які вирішили провести свою відпустку з дітьми, найкраще взяти з собою невеликий запас води та харчування, до якого дитина звикла. Це позбавить вас від необхідності шукати все це терміново по прибутті на місце. У годуючих мам навіть такої проблеми немає – їм достатньо стежити за своїм денним раціоном. Обов’язково потрібно пам’ятати і про ліки першої необхідності – жарознижуючі і антигістамінні препарати. Відпочинок в жаркій країні не обійдеться без хорошого сонцезахисного крему, з допомогою якого шкіра дитини буде захищена від палючих сонячних променів. Візьміть з собою в дорогу кілька улюблених іграшок вашого маляти, йому з ними буде весело і комфортно. Якщо для відпочинку обрана спекотна країна, і планується бувати на свіжому повітрі майже весь час, то дуже важливо підібрати одяг для дитини. Перевагу слід віддавати речам вільного крою, що пошиті з натуральних тканин. Обов’язково голову дитини повинні покривати кепка, панамка, шапочка або косинка, щоб уникнути перегріву. Взуття треба брати з собою зручне і легке, краще всього що швидко висихає. Якщо дитина плаває вже в купальному костюмі, обов’язково подбайте про змінне купальне приладдя. Як тільки дитина виходить із води, потрібно відразу переодягати її в сухі речі.

Подорож з дітьми
Якщо батьки заздалегідь підготуються до подорожі, то все пройде гладко і запам’ятається на довгі роки. Зважившись одного разу на дальню поїздку з дітьми, ви назавжди позбавите себе від просиджування відпустки вдома, а замість цього будете сміливо подорожувати всією родиною, отримуючи від цього справжню насолоду.

Залишити коментар

*

Вгору