Ваше вміння правильно побудувати розмову по телефону дозволить справити хороше враження на жінку. ;D Багатьох помилок можна уникнути, просто подумавши, що ви будете говорити, і як це виглядатиме з боку. Наступні пункти допоможуть вам побудувати своє спілкування правильно і уникнути найбільш частих помилок.

Правила першої розмови по телефону з жінкою

Основні правила першої розмови з жінкою по телефону

1. Перша розмова по телефону повинна бути короткою

Не важливо, на скільки завантажений ваш день і скільки у вас часу на розмову, ви повинні справити враження людини, що живе активним повноцінним життям. Для цього скажіть те, що хотіли сказати і не потрібно абстрактних бесід про природу і погоду. Непогано було б, якби ви закінчили розмову першим. Це змусило б жінку ще більше чекати зустрічі з вами.

2. Розмову потрібно закінчувати на веселій ноті

Жінка завжди пам’ятає те, що ви сказали їй, закінчуючи розмову. Це має бути щось позитивне смішне, що змусить її посміхатися після того, як вона покладе трубку. Навіть якщо ваша перша розмова була невдалою, останній жарт може виправити положення на вашу користь.

3. У вашого дзвінка повинна бути чітка мета

Не дзвоніть просто, щоб поговорити. До розмови ви повинні підготуватися, промовте фрази, які ви збираєтеся вимовити. *OK* Адже вам не потрібно, щоб в кінці вашого пояснення жінка перепитала, таким чином «Так, що ти мені хотів сказати?». Якщо ви запрошуєте жінку на побачення, у вас повинні бути декілька варіантів, куди можна піти, на випадок, якщо на перший вона не погодиться.

4. Випромінюйте позитив

Основні правила першої розмови з жінкою по телефонуЖінки, звичайно, славляться своїм умінням слухати, наділені від природи співчуттям і схильністю до співчуття, але це не розв’язує вам руки. Не потрібно виливати на неї весь той негатив, який накопичився у вас за цілий день, скаржитися на життя і т.п. Не потрібно навіть бурчати в трубку або говорити безбарвним голосом. На перші декілька побачень заховайте подалі свій емоційний багаж.

5. Повідомлення на автовідповідач можна залишати, тільки якщо ви дзвоните вже не вперше

Не залишайте повідомлення на автовідповідачі, інакше будете виглядати чоловіком, який дуже потребує її уваги. Якщо ви дзвоните перший раз, повісьте трубку і спробуйте ще раз пізніше. Не бійтеся, що її насторожить невідомий номер телефону, що відобразився кілька разів на її автовідповідачі.

6. Телефонуйте у відповідний час

Це означає, що ви повинні виключити дзвінки в робочий час. По-перше, вона зрозуміє, наскільки сильно ви про неї думаєте, раз знайшли час подзвонити в паузу між роботою. 😉 По-друге, їй може бути незручно з вами розмовляти при колегах або шефові, і вона не зможе, навіть якщо б хотіла, бути з вами люб’язною.

Якщо ви запрошуєте жінку на побачення в неділю, то зробіть дзвінок до середи. Ні за що, не дзвоніть увечері в п’ятницю або суботу. Якщо ви лежите на дивані і дивитися телевізор, вам нема чим зайнятися, про це їй знати не обов’язково.

Залишити коментар

*

Вгору