Дуже часто зовнішній вигляд може зіпсувати лупа. І якщо жінка в цілому чудово виглядає, у неї відмінний макіяж, на ній чудово підібраний туалет, шикарна зачіска, але при цьому плечі покриваються лупою, погодьтеся – це негарно. Так у чому причина виникнення себореї? Давайте спробуємо в цьому розібратися разом з жіночим журналом “JIJOUR”.

Причини появи лупи

Лупа ділиться на два основних види:

  1. суха форма
  2. жирна форма

У кожного з видів спостерігаються свої ознаки та особливості. Суха виникає при дуже підвищеній сухості шкірного покриву голови. При цьому волосся обламується і навіть січеться, а білі пластівці поширюються по всій поверхні волосся. Жирна форма з’являється при сильно підвищеній жирності. Її частинки набагато більше сухі, просочуються жиром і відшаровуються складно. При такому вигляді себореї волосся швидше звичайного стає жирним і з’являється свербіж голови.

Причини виникнення досить великі.Лупа Лупа може з’явитися при неправильному догляді за волоссям, при різного роду проблемах в організмі людини. У кожному з випадків причина найчастіше індивідуальна.

Поява всіх видів себореї викликає, завжди присутній в наших організмах в умовно-патогенній формі, грибок Malassezia Furfur (або Pityrosporum Ovale). Сам по собі цей дріжджовий грибок абсолютно нешкідливий, поки не з’являються сприятливі фактори. Під час будь-яких порушень роботи сальних залоз і при наявності змін, pH-рівень показників даного грибка в організмі швидко зростає, що і приводить до появи лупи.

Також однією з причин може бути неправильне харчування, дефіцит вітамінів, порушення обміну речовин або різке, швидке зниження ваги.

Причини виникнення лупи Наприклад, якщо у вас з’явилася лупа, постарайтеся знизити вживання борошняних, гострих, солодких і жирних продуктів. Також не зловживайте алкоголем. Замініть деякі продукти на овочі, горіхи, фрукти, морепродукти. Намагайтеся частіше перебувати на свіжому повітрі і вести більш активний спосіб життя.

Пам’ятайте, що навіть напруга, психічне й фізичне виснаження можуть викликати розвиток такої неприємності, як себорея. Постарайтеся позбавити себе від непотрібних подразників і відновити організм.

Залишити коментар

*

Вгору