Секрет успішних відносин на відстаніНе кожен наважиться на такий крок як створення особистих стосунків на відстані, причому на відстані за сотні кілометрів. Однак часом робота, навчання, якісь повсякденні проблеми також не дають часто зустрічатися людям, що живуть в одному місті. Так що, якщо ви одні з тих, у кого кохана людина живе за сотні кілометрів і якщо ви один з тих, хто вже починає замислюватися, що все це неможливо і нереально, подумайте ще раз. ;D

Насправді нам часто нав’язували стереотип, що хеппі енд навряд чи можливий у відносинах на відстані й що всі подібні відносини на відстані закінчуються тільки розривом. На практиці виявляється, що це не так, і все на 100% залежить тільки від вас двох, а самотньо можна себе відчувати і будучи поряд з людиною, живучи з ним в одному місті.

Так за статистикою, приблизно 700 000 американців живуть у різних містах, але в той же час, вони вважаються однією сім’єю і більшість цілком успішно розвивають відносини на відстані.

Так як же, залишаючись на відстані, можна бути завжди поруч? Як же можна зміцнити стосунки на відстані?

Будуйте плани, говоріть про ваші очікування

Разом плануйте ваші відносини, вибудовуючи свій певний графік. Так, наприклад, домовтеся, що щодня або раз на два дні ви будете листуватися електронною поштою, спілкуватися кілька разів на тиждень по телефону, зустрічатися особисто не рідше раз на два місяці і т.д. Іншими словами, кожен з вас повинен знати, на який час спілкування він може розраховувати, поки ситуація не змінитися. Такий графік спілкування також сприяє тому, щоб ваші відносини, щонайменше, не сходили нанівець.

Спілкуйтеся, не соромтеся виражати свої почуття

Часом буває важко парам, які живуть разом, висловити свої почуття, але ж наскільки важче тим, хто живе на відстані! У даному випадку, свої почуття не можна передати виразом обличчя, жестами, дотиком, все спілкування проходить за рахунок слів. Так говоріть щодня один одному про те, що відбувається у вашому житті, причому говоріть як про хороші і радісні моменти, так і про труднощі. *YES* Багато хто недооцінює цього щоденного спілкування, обміну інформацією про рутинні дні, а в підсумку, коли люди зустрічаються через деякий час, вони не знають, що відбувалося з їх коханими протягом певного періоду часу, і зустрічаються наче чужі люди, яким заново необхідно знайомитися і дізнаватися один про одного. Щоб з вами такого не відбувалося, діліться один з одним кожен день тим, що відбувається у вашому житті, говоріть про те, наскільки ви дорогі один одному, не шкодуйте приємних і теплих слів один одному.

Цінуйте вашу незалежність

Кохані люди не повинні займати все ваше життя, крім них у вас можуть бути також друзі, цікава робота, хобі. Іншими словами, не обмежуйте себе і не перетворюйте період життя на відстані до зали очікування. Замість того щоб сидіти і чекати нового рейсу, розвивайтеся як особистість, відкривайте перед собою нові можливості й обрії. Так ви проведете час з користю для себе, а, крім того, і не помітите, як це час пролетів, і настав момент нової зустрічі.

«Підігрівайте» ваші стосунки

Застосуйте свою фантазію для того, щоб періодично «підігрівати» ваші стосунки. Так це можуть бути несподівані подарунки, присланий букет улюблених квітів, при чому без особливого приводу, романтичний лист або листівка з теплими словами, відправлені звичайною поштою, телефонний дзвінок про те, щоб побажати на добраніч і солодких снів, а може просто в черговий раз зізнатися в любові *IN LOVE* і повідомити, як не вистачає вам вашої другої половинки. Іншими словами, крім щоденного звичайного спілкування має бути щось несподіване.

Віра в те, що все може вийти

У відносинах на відстані ще дуже важливо, щоб обидва вірили в те, що жити разом, в одному місті, в одній квартирі – це цілком реально, і у вашої пари теж є шанс подолати відстань, навіть у кілька тисяч кілометрів. Адже багато пар розходяться саме тому, що перестають вірити в те, що відстань можна подолати.

Стосунки на відстані

Вірте, не дивлячись ні на що, і підтримуйте один одного. У відносинах на відстані періодично у кожного з партнерів буде виникати якийсь сумнів у реальності взагалі цих відносин, і саме в цей момент друга половинка повинна бути готова підтримати і запевнити в тому, що все буде добре.

Залишити коментар

*

Вгору