Одним з найбільш яскравих показників сексуальності вважають стегна, так як розглядати безпосередньо жінку спереду, оцінюючи красу декольте трохи незручно. А розглядати дівчат ззаду нічого не заважає. Еталони краси та канони моди змінюються постійно, при цьому кидаючись з однієї крайності в іншу. Але одне залишається незмінним – це красиві стегна, які ваблять, привертають і притягують чоловічі захоплені погляди.

Широкі стегна - це красиво

Світові подіуми досить тривалий час навівають жіночому і чоловічому суспільству думку, що красивими є тільки довгоногі високі красуні, з параметрами встановленими модою, в яких немає місця широким стегнам. Але, незважаючи на це, думка чоловіків в цьому випадку розділилась. Пружна маленька попка може бути досить привабливою, але одночасно з цим вона не викликає ніякого інтересу в плані сексуальності.

Дівчина з дуже вузькими стегнами красивою виглядає тільки в разі, коли у неї груди відносно невеликі і дуже тонка талія, кажучи іншими словами – фігура пропорційна. Але як показують дослідження, велика частина узкобедрих жінок не володіють яскраво вираженою талією, не дивлячись на те, що вони дуже худі. Чоловіки ж у своїй більшості погодилися в тому, що жінки виглядають більш сексуально, якщо у них є яскраво виражена талія, а так само пропорційно красиві, широкі стегна.

Широкі стегна насамперед приваблюють чоловіків тому, що вони мають асоціацію зі статевою зрілістю дівчини. Плоска фігура нагадує більше дитячу фігуру, тому далеко не всім чоловікам подобаються такі форми. І вже тим більше *дощаті* форми не викликають особливого потягу. Але не варто і забувати про індивідуальність думок, тому не можна щось стверджувати однозначно.

Чоловіки в основному намагаються не загострювати свою увагу тільки на одній частині тіла, а оцінюють загальний силует. Якщо погляд падає на широкі стегна, то відразу ж звертається увага на те, наскільки гармонійно стегна виглядають на тлі талії і, звичайно, з грудьми.

Широкі стегна - красивоСередньостатистичні оцінки, отримані шляхом опитувань і досліджень, в яких брали участь чоловіки різного віку, професій і національностей, кажуть ось про що – сімдесят п’ять відсотків з усіх опитаних чоловіків віддають перевагу жінкам саме з широкими стегнами, округлою, навіть злегка повненькою, попою, але без целюліту і звисаючого жиру. Одинадцять відсотків вважають за краще худеньких і манекенниць, ще одинадцять відповіли, що форма такої частини тіла, як стегна, повинна бути пропорційною до всієї фігури і не мати на собі *вушок*. А решта три відсотки запевнили, що їм зовсім не важлива форма жіночих стегон, так як вони вважають інші частини тіла сексуальними стимулами.

Наостанок варто відзначити, що які б не були у жінки стегна – широкі або вузькі, головне, щоб виглядали вони красиво, сексуально і привабливо. Цього легко домогтися, підтримуючи своє тіло у відмінній фізичній формі і, звичайно, вибираючи одяг правильно.

Залишити коментар

*

Вгору