Силіконові груди і наслідкиСучасна мода диктує свої правила. Дотримуватися їх чи ні – особистий вибір кожного. Але не можна посперечатися з тим, що в наш час кількість жінок, готових до якихось екстремальних рішень заради еталонної краси, стає все більше. До одного з таких рішень сміливо можна віднести і операції по збільшенню грудей.

З кожним роком все більше дівчат і жінок лягає під ніж хірурга, бажаючи вдосконалити свої груди. Сьогодні в жіночому журналі JIJOUR ми поговоримо про можливі наслідки таких операцій.

На сьогоднішній день існує два варіанти імплантату для грудей:

  • наповнені гелем на основі силікону;
  • наповнені фізрозчином.

Перший ризик, про який варто подумати перш, ніж лягти на стіл до хірурга – це ризик самої операції. Будь-яка, навіть найпростіша косметична операція завжди несе з собою якусь можливість, що щось піде не так. Особливо актуально це в тому випадку, якщо Ви потрапите до поганого фахівця. Тому, якщо Ви все ж зважилися на цей крок, відшукайте людину, яка би змогла зробити це на найвищому професійному рівні.

На жаль, і це не дає гарантії повної успішності проведеної операції, існують і інші, досить серйозні можливі наслідки:

Досить частою ситуацією серед пацієнток є втрата чутливості грудей або деяких її зон. Погодьтеся, краса красою, але коли до тебе торкається кохана людина – безумовно, хочеться це відчувати.

Наслідки силікованих грудейВкрай серйозною проблемою імплантати можуть стати при діагностуванні раку. У разі наявності протезів його майже неможливо діагностувати на ранніх стадіях. А це, як відомо, може призвести до дуже плачевних наслідків.

Іноді у пацієнток з протезами може виникнути відторгнення імплантату. В результаті чого навколо імплантату утворюється щільна мембрана. Це призводить до ущільнення грудей і її хворобливості. Подібні проблеми в більшості своїй виникають з силіконовими наповнювачами.

Але і наповнення фізрозчином може мати негативні наслідки. Фізрозчин здатний деформувати груди. Через це на грудях можуть проявлятися різні складки, що виглядають не найпривабливішим чином.

Загальновідомий факт, що після подібних операцій слід виявляти особливу обережність. Будь-які фізіологічні травми грудей можуть привести до розриву капсули з наповнювачем. Як результат – різні запалення, які вимагатимуть подальших операцій. Також розрив може спровокувати і зношеність протеза. Так, так, силіконові груди – це не раз і назавжди.

Якщо Ви зважилися на цей крок одного разу – це буде не останньою операцією у Вашому житті. У середньому імплантати можуть служити близько 10-12 років. Буває, і не так уже й рідко, що корекцію доводиться виконувати й раніше.

Навіть якщо Ви вирішите одного разу позбутися протезів, Вам доведеться робити корекцію грудей хірургічним шляхом, інакше позбутися від отриманих розтягнень не вдасться.

Краса вимагає жертв, але подумайте гарненько перед тим, як погодитися на операцію – чи варто краса Вашого здоров’я ? Ну, а рішення завжди залишається за Вами.

Залишити коментар

*

Вгору