Система РейкіСьогодні в “JIJOUR” ми розповімо Вам про систему Рейкі. Рейкі відносять сьогодні до одного з видів енергетичного цілительства. У перекладі з японської слово «рейкі» означає універсальну космічну життєву енергію. Система Рейкі існує вже досить давно. Вона була заснована в 1922 році японським буддистом Мікао Усуї. Спочатку навчання в заснованій Усуї школі могли проходити тільки японці, пізніше таку можливість отримали і іноземці.

Теорія Рейкі говорить про те, що всі хвороби в організмі людини виникають від нестачі або надлишку енергії в певних органах чи зонах. Для гармонізації енергії та її збалансування проводяться сеанси зцілення. Під час цих сеансів цілителі системи Рейкі працюють, за їх твердженням, з космічною енергією. Кожен з цілителів, в свою чергу, є лише провідником між цією енергією і пацієнтом. Передача енергії здійснюється через долоні цілителя. Протягом сеансу він розташовує свої долоні на тілі пацієнта в особливих «позиціях Рейкі». Для проведення сеансу пацієнт не обов’язково повинен знаходитися в одному приміщенні з цілителем. Робота в системі Рейкі може також здійснюватися дистанційно. Люди, практикуючі Рейкі, стверджують, що відстань не має принципового значення, коли йдеться про енергію.

У чому ж перевага системи Рейкі?

  1. Першою незаперечною перевагою цього методу є те, що їм може опанувати кожен охочий. Для того, щоб практикувати Рейкі, не потрібно володіти якимись екстрасенсорними здібностями та вміннями, тут не має значення ні Ваша освіта, ні таланти або їх відсутність.
  2. Для того, щоб займатися Рейкі, людині не потрібно ніяке спеціальне обладнання або допоміжні засоби і пристосування. Все, що потрібно для роботи в цій системі – руки і невелика кількість часу. Для того, щоб почати практику, слід пройти ініціацію у майстра.
  3. Перевага системи РейкіРейкі надає допомогу людині на всіх рівнях – допомагає з фізичним і психічним здоров’ям, відновлює енергетичні запаси, дарує душевний спокій.
  4. При роботі в Рейкі дуже цінним видається і те, що Ви абсолютно не витрачаєте свою власну енергію. Таким чином, підвищується ефективність Вашої роботи. Ви можете прийняти набагато більше людей за один день, при цьому уникнувши енергетичного виснаження і втоми.
  5. Практика Рейкі допомагає Вам розвиватися в духовному напрямку. Ви знайомитеся зі своєю душею, наближаєтеся до свого Вищого Я, вчитеся чути його голос.
  6. Енергія Рейкі абсолютно нешкідлива. Її м’яка дія буде корисною для будь-яких живих істот.
Залишити коментар

*

Вгору