Традиція одягати підв’язку на весілля прийшла до нас із середньовічної Франції, але в той період це було життєвою необхідністю, так як утримувало панчохи на нозі у жінки. Весільні підв’язкі молодих француженок того періоду були акуратніше і урочистіше ніж ті, що одягалися як повсякденні. З часом ця традиція забулася, але надалі її реанімували в Америці, що й не дивно, оскільки Америка країна емігрантів. Цю традицію привезли в Америку вихідці з Франції, а згодом заразили нею весь світ.

Весільні підв'язки

Сучасна підв’язка істотно відрізняється від своєї прародительки, як за формою, так і по функції. Якщо раніше основною задачею підв’язки було тримати панчіх, то сучасна є лише пікантною деталлю жіночого весільного костюма.

Весільні підв'язки 8 Весільні підв'язки 9
Весільні підв'язки 10 Весільні підв'язки 11

Сучасні модниці воліють підв’язки з мережива, стрічок з вигадливим прикрасою з кристалів, намистин і вишивки. Хочеться сказати, що найчастіше за все підв’язки одягають на весілля, але є і спокусниці, які готові в них похизуватися і на простих урочистостях.

Весільні підв'язки 2 Весільні підв'язки 3

Весільні підв'язки 4

У весільній традиції наречена повинна мати дві підв’язки на правій нозі, які одягнені на відстані долоні одна від одної. Перша пов’язка називається «щасливою», її по-праву можна вважати ще й публічною, тому що саме її і кидають у натовп неодружених хлопців на весіллі. Тому хлопцю, який зловив її, майбутнє обіцяє швидкий і щасливий шлюб. Саме це і дало їй назву. Друга ж весільна підв’язка називається «медовою» або «солодкою». Її знімають вже під час першої шлюбної ночі. Ця підв’язка нагадує про те, наскільки солодкою була перша шлюбна ніч. Другу підв’язку пара зберігає все своє життя, як нагадування.

Весільні підв'язки 5 Весільні підв'язки 6 Весільні підв'язки 7

Весільні підв'язки 12

Традиція кидати підв’язку нареченої за своєю значущістю не поступається навіть першому танцю. Кидання весільної підв’язки відбувається після розрізання торта і перед киданням букета незаміжнім дівчатам. Коли наречений знімає підв’язку, багато ведучих перетворюють це в шоу з показуванням ніжок нареченої, але якщо ви ставитеся до таких речей інтимно або не готові шокувати своєю сексуальністю численних бабусь і тіточок, то можна провести процедуру зняття без особливого шуму.

Весільні підв'язки 13

Якщо наречений зніматиме весільну підв’язку, не підіймаючи вашої спідниці, то ви повинні йому в цьому допомагати, тому що під шарами атласу і кринолінів дуже просто переплутати підв’язки місцями. Наречений повинен знати, що друзям потрібно віддати з вашої ноги першу «щасливу» підв’язку, а друга призначена для вашої шлюбної ночі.

Весільні підв'язки 15 Весільні підв'язки 16

Весільні підв'язки 14

Не дивлячись на те, що споконвічна традиція, яку відродили американці підв’язок дві, багато наречених одягають тільки одну. Ще весільній підв’язці, яку піймали, іноді приписують властивість виконувати бажання. Нареченим в цей момент прошу насторожитися, так як бажання доведеться виконувати саме їм в річницю свого весілля. Хоча це сучасне доопрацювання за традицією такої функції підв’язка не мала.

Залишити коментар

*

Вгору