Народження дитини-це завжди диво. І кожна жінка, що проходить через пологи, може точно сказати, що було не так і чого вона постарається уникнути наступного разу або допоможе слушною порадою своїй подрузі, що народжує.

Водні пологи - наскільки небезпечні? Існує багато різних видів та методів полегшення процесу пологів. Одними з найпопулярніших стали пологи у воді. Думки лікарів з цього приводу розділилися. Є прихильники даного методу. Вода – це найбільш природне середовище для новонародженого. Він пробув в амніотичній рідині все своє існування і після проходження важких родових шляхів потрапляє у знайому середу. Це знижує післяпологовий стрес організму. З’являючись на світ і потрапляючи у водний простір, пологи наносять меншу шкоду дитині, даючи час його легеням повноцінно розкритися. Також, народжуючи у воді, у лікарів є кілька дорогоцінних секунд до першого подиху, щоб очистити дихальні шляхи дитини. Це зменшує ризик потрапляння в легені малюка виділень та крові породіллі. Для мами теж у воді народжувати краще. По-перше, тепла вода полегшує біль при переймах, і дає можливість жінці більше сконцентруватися на процесі пологів. По-друге, у воді жінці набагато легше зручніше розташуватися для майбутніх потуг. Але є й чимало противників такого виду пологів.

Вони пояснюють це величезним ризиком травмування дитини, якщо він вислизне у воді з рук лікаря. Також є ймовірність, що малюк зробить свій перший вдих саме у воді повної продуктів пологової діяльності, а це у свою чергу загрожує інфекцією та запаленням дихальної системи. Також народжуючи у воді, жінка не завжди вибирає зручну для лікаря позу. Тому є ймовірність, що акушер не помітить обвиття або, наприклад, не зможе повноцінно допомогти дитині з’явитися на світ. Варто врахувати, що більшість інструментів, які можуть знадобитися лікарю, не призначені для використання у воді. При виникненні екстреної ситуації, коли може знадобитися хірургічна допомога можна втратити дорогоцінний час для транспортування породіллі на операційний стіл.

Водні пологи

Виходячи з усього вищесказаного, жінці варто гарненько задуматися про вибір пологів у воді. Адже існує ймовірність того, що щось піде не так. У будь-якому випадку, який би вид пологів ви не вибрали, головне, щоб поруч з вами був люблячий чоловік і кваліфікований персонал здатний надати вам необхідну медичну допомогу.

Залишити коментар

*

Вгору