Дуже часто складається відчуття, що жінки і чоловіки говорять на абсолютно різних мовах. В принципі таке твердження іноді вірно і не позбавлене здорового глузду. Всі влаштовані по-різному, тому кожна стать сприймає інформацію по-іншому, адже і виховують всіх не зовсім однаково. Для побудови добрих та міцних стосунків, потрібно просто навчитися розуміти один одного і говорити зі своєю половинкою на зрозумілій мові.

Як чоловікам і жінкам розуміти один одного Саме основне, що повинні зрозуміти чоловіки – це те, що дуже часто жінки кажуть що-небудь не для того, щоб довести до вашого відома будь-яку інформацію, а лише для того, щоб передати вам свій стан, так би мовити обмінятися енергіями. Наприклад, базікання по телефону з подругами – це всього лише розвага, вони часто говорять не для того, щоб сказати щось конкретне, а просто поговорити. Це і є однією з ключових відмінностей статей, і кожному чоловікові, який зрозумів і прийняв цей факт, буде набагато простіше зрозуміти свою кохану і не сильно дратуватися на її порожню балаканину. Жінці ж поставлена більш серйозна задача, так як «просто поговорити» з протилежною статтю ой як нелегко, та й намагатися напевно не варто. Чоловікові для розмови просто необхідна причина та тема, яка повинна бути позначена відразу, інакше він просто не зрозуміє, чого від нього хочуть.

Чоловіки часто схильні розмовляти сухою, беземоційною мовою. Це тому, що вони намагаються виглядати в жіночих очах сильнішими. І цей факт зовсім не говорить про те, що він не чуттєвий і його треба терзати кожен день, щоб досягти якихось зізнань. Їм же часто неможливо зрозуміти, чого хочуть жінки. Найцікавіше полягає в тому, що жінки часом і самі цього не знають, тому їм потрібно надавати завжди кілька варіантів чого б то не було. Тоді дівчина зможе вибрати чого вона точно хоче, а чого немає.

Будь-яку розмову з чоловіками необхідно Розуміння між чоловіками і жінками закінчувати конкретними висновками. Адже якщо на самому початку бесіди тема була позначена, то закінчувати її на невизначеній ноті категорично не можна, так само як і просто вилити накопичені емоції. Необхідно обов’язково підводити підсумок всьому сказаному, зробити висновки і не дивуватися, якщо раптом чоловік відповість односкладово або просто погодиться. Адже на відміну від жінок, чоловічий процес обмірковування відбувається виключно всередині нього. Жінкам ж потрібна завжди підстраховка, вона не може вирішити щось конкретно, бо не впевнена, що через певний час не змінить свого рішення. У чоловіків все набагато простіше-сказав, як відрізав.

Якщо всі хоч трохи почнуть розуміти і поважати поведінку своїх коханих і рідних, то знайти спільну мову в будь-яких питаннях не складе ніякої проблеми.

Залишити коментар

*

Вгору