Чим довше ми з вами живемо, тим важче нашому організму справлятися з наслідками нашої життєдіяльності. Так-так саме життєдіяльності … очевидним прикладом може стати наше житло. Згадайте, як виглядають наші квартири після 30-40 років життя в ній. Крім запасів в ній обов’язково зберігається багато всього, теж відбувається і з організмом з віком в ньому накопичуються всілякі солі, відкладення, токсини і шлаки. Згадайте, як легко дихається в квартирі після генерального прибирання з виносом зайвого мотлоху. Очищення організму від шлаків це свого роду генеральне прибирання, яке робить струс вашому організму і змушує його використовувати припасені резерви. Крім цього на певних стадіях очистки ми звільняємо організм від паразитів і шлаків майже механічним способом.

Як очистити організм

Повне очищення організму здійснюється в кілька етапів. При правильному підході треба поетапно провести очисні процедури для:

  1. кишечника
  2. печінки
  3. нирок
  4. крові
  5. лімфи

Такий комплексний підхід дозволить вам не тільки відчути легкість, але і омолодити свій організм.

Чистка організму в домашніх умовах

Очищення кишечника

Методик очищення кишечника безліч і всі вони, як правило, спрямовані на те, щоб позбавиться від застійних процесів в організмі і багато з них носять механічний характер.

Найпростіший і розповсюджений спосіб це очисна клізма. Її роблять за допомогою кружки Есмарха, яка має обсяг як мінімум 2 літри. Для очищення кишечника робиться спеціальний розчин з кип’яченої води і 1 столової ложки кислого соку або оцту. Обов’язково необхідно подкіслити середу, щоб уникнути дисбактеріозів. Клізму варто робити за 2 години до сну. За допомогою такої процедури ви стимулюєте механічну очистку товстого кишечника від калових мас.

Курс очищення кишечника від шлаків кухлем Есмарха:

  • 1 тиждень – щодня
  • 2 тиждень – через день
  • 3 тиждень – через два дні
  • 4 тиждень – через три дні
  • 5 тиждень – 1 раз

Очищення кишечника

Якщо вам хочеться, щоб процедура була більш глибока, то можна звернутися в салон і пройти курс гідроколонотерапії, яка, по суті, є тією ж клізмою, але проходить під наглядом лікаря на спеціальному обладнанні. Під час такої терапії, через ваш кишечник за один сеанс пройде близько 40 літрів рідини, яка не просто виведе калові маси, але і позбавить вас від згустків слизу і проблем зі стільцем.

Фахівці рекомендують чистити кишечник раз на півроку.

Чищення печінки

На неї піде близько тижня. При підготовці до процедури перейдіть на рослинну дієту з максимальним вмістом яблук. Після того як пройшло 3 дні дієтичного харчування переходимо до самої процедури очищення. Для старту процедури покласти на область печінки грілку і чекати 2 години, якщо почне боліти живіт, то випийте но-шпу. Після того як закінчилося 2 години з грілкою вам пройдеться випити склянку олії і запити її склянкою кислого соку. У вигляді кислого соку можна використовувати лимонний або сік журавлини. Головне, щоб він був свіжим. Сік і масло повинні бути теплими близько 30-36 градусів. Після того як випили сік і масло, грілку залишаємо ще на 5 годин. Після цього дня вам вранці треба буде зробити клізму і випити стакан яблучного соку. В цей день краще їсти тільки овочі і фрукти, а з часом додавати в раціон каші та інші продукти.

Спочатку таку процедуру потрібно робити 3 рази з інтервалом в 2 тижні, а згодом повторювати один раз на рік. Варто виключити етап очищення печінки, якщо є захворювання:

  • жовчного міхура
  • камені в жовчному
  • запалення внутрішніх органів
  • цукровий діабет

Не рекомендується робити таку чистку, якщо ви вагітні, годуєте грудьми або перебуваєте в стресовому стані.

Чистка нирок

Під час чищення нирок необхідно виключити вживання м’яса. Сама чистка дуже проста. Для позбавлення від шлаків в нирках вам треба пити суміш соків моркви, огірка і буряка. Суміш робиться в пропорції 100 гр: 30гр: 30гр відповідно. Ця суміш приймається двічі на день. Перший раз за годину до обіду, а другий за 2 години перед сном. Через тиждень курс повторюється.

Чистка нирок

Очищення крові від шлаків

П’ємо протягом 20 днів за 30 хвилин до сніданку суміш яблучного соку і відвару кропиви. Через 10 днів курс повторюємо.

Чистка лімфи

Курс очищення лімфи займає всього два дні, але його можна робити не частіше одного разу на рік. Для процедури робимо суміш дистильованої води і цитрусових соків. Схема приблизна така на літр води треба 400 г апельсинового, 400 г грейпфрутового і 400 г лимонного соків. Бажано, щоб соки були свіжі, а не пакетовані. Весь оббьем необхідно випити до обіду, а ввечері зробити очисну клізму.

Сподіваюся, що такі прості рецепти очистять вас від зайвого і подарують вам цієї весни прекрасний колір шкіри і незвичайну легкість.

Залишити коментар

*

Вгору