Вибір прикрас мало чим відрізняється від вибору одягу і взуття. Найголовніше залишатися у вашій зоні комфорту та особистого стилю. Тим не менш, ніколи не завадить відступити від правил і підібрати щось незвичайне. Прикраси будуть завершальним штрихом вашого образу.

Як правильно підібрати прикраси

Для початку вам потрібно визначитися з гардеробом, адже саме від нього залежить які саме прикраси вам підійдуть. Так само як і в одязі, аксесуари бувають різних стилів. Наприклад, під джинси і майку підійдуть вироби з шкіри, а до вечірньої сукні можна підібрати натуральні камені. Зверніть увагу на якість прикрас. Вам повинно бути комфортно. Визначтеся, чи хочете ви мати справу з дорогоцінними металами або віддасте перевагу біжутерії. Продумайте, чи на дискотеці доречні ювелірні вироби, а на званій вечері, щось просте і не дороге. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликі кошти, то можна підібрати стильні прикраси з недорогих матеріалів. Вони будуть виглядати не гірше.

Якщо ви зупинили свій вибір на натуральних каменях, то варто бути обережними з їх кольором і величиною. Масивні намиста і сережки будуть доречні з чимось класичним і не строкатим. В іншому випадку ви ризикуєте створити дуже грубий і не гармонійний образ.

Вибір прикрас

Також з обережністю потрібно поставитися до прикрас із перлів. Такі вироби зазвичай дуже ніжні і зовсім не підходять для повсякденного носіння. Вони скоріше для особливого випадку. Дотримуйтесь лаконічності. Не варто одягати на себе занадто багато прикрас. На руці буде достатньо одного великого персня в поєднанні з браслетом. Сережки підбирайте під зачіску і форму вирізу. Не варто змішувати стилі прикрас. Золото не поєднується з сріблом, натуральний камінь з пластмасою або полімерною глиною. Окремо варто зупинитися на виборі годинників. Такий аксесуар ніколи не буде зайвим, але потрібно підібрати потрібну форму і колір. Якщо ви плануєте зробити зачіску, і використовувати якісь прикраси для волосся, то зробіть менший акцент на сережках.

Вибираємо прикраси

 

Практично з кожним стилем поєднуються ланцюжки з хрестиком або невеликим кулоном. Вони виглядають гармонійно і не акцентують на собі увагу. Швидше непомітно доповнюють створений образ. Вибираючи прикраси, ви завжди повинні орієнтуватися тільки на свій смак. Навіть якщо вони дуже красиво поєднуються з обраним одягом, але дратує вас, то краще відмовитися від них і підшукати щось більш прийнятне.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору