Новий рік кожен раз приходить раптово. Люди ніби готуються-готуються до нього, а потім так раз! – і нічого не встигають. Щоб такого не траплялося, слід заздалегідь приділити час не тільки турботам про новорічне меню, а й створенню новорічної атмосфери житла. Як прикрасити будинок на Новий рік, якщо немає грошей, або ж їх зовсім мало? У цьому допоможуть деякі поради.

Як прикрасити будинок на Новий рік, якщо немає грошей

  • Якщо штучної ялинки немає, а на живу нема фінансів, то її цілком можна замінити красивими *плоскими* ялинками, розвішаними на стінах кімнат. У кожної людини завжди знайдеться коробка зі старими іграшками та гірляндами. Необхідно розвісити їх на стінах в потрібному порядку, додавши для декорації кілька ялинкових або соснових гілочок. Вийдуть красиві, оригінальні та символічні міні-ялинки.
  • Для наступного етапу знадобляться всі ті ж запаси ялинкових іграшок та будь-які прозорі ємності, наявні під рукою – піали, низькі вази, цукерниці тощо. Слід заповнити ці ємності новорічними іграшками, бажано кулями і кульками. Якщо після цього, запаси куль ще не вичерпалися, то їх можна розвісити на будь-які доступні предмети в кімнаті. Особливо гарно виглядатиме, якщо в кожній кімнаті кулі та інші іграшки будуть підібрані в одній колірній гамі.
  • Гірлянди – це взагалі знахідка для свята в період безгрошів’я. Треба дістати всі наявні гірлянди і розвісити їх по квартирі – на стіни, на карнизи і т.д. Буде виглядати просто прекрасно, якщо гірлянду покласти у велику вазу або круглий невеликий акваріум. Однак, це відноситься тільки до тих гірлянд, лампочки яких не нагріваються сильно і не зможуть пошкодити шнур. Якщо ж гірлянда не вселяє особливої довіри, то на такий експерімент йти не варто – це небезпечно!
  • Якщо в коморі, підвалі або сараї завалялися старі шматки пінопласту від колишньої ремонту, то їх запросто можна використовувати для прикрашання будинку. З пінопласту Як недорого прикрасити будинок на Новий ріклегко робляться кострубаті і смішні новорічні фігурки – Дід Мороз, пінгвіни, роботи-сніговички та ін. За допомогою фарб отримані вироби можна розмалювати разом з дітьми, яким така затія сподобається.
  • І, звичайно, не можна забувати про прикрашення вікон! Для цього знадобляться лише ножиці і папір. Це найпростіший, дуже популярний і, що найголовніше, найдешевший вид декору. Можна вирізати масу різноманітних сніжинок і наклеїти на вікна.
    Також прикрасити скло можна за допомогою звичайної білої зубної пасти. Її розводять водою і малюють пензликом малюнки на вікні. Прикраса вікон на свята дозволяє створити новорічну атмосферу не тільки всім домашнім, але й тим, хто зможе побачити цю красу з вулиці.
Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору