Щоб вийти заміж за мільйонера, потрібно зробити так, щоб він цього потребував. ;D А оскільки мільйонер, як не крути, всього лише людина, значить, у нього є слабкі місця, які ми зараз і обговоримо.

По-перше, мільйонер - це, в першу чергу, чоловік. Засвой: мільйонер - чоловік. І якщо ти здатна зробити так, щоб який-небудь дядя Федя з сусіднього під'їзду зробив тобі пропозицію, то і мільйонер тобі по зубах.

Як вийти заміж за мільйонера

Отже, хто такий чоловік. Це доросла людина, яка може бути безпорадною дитиною. Але мільйонер ще й песиміст в плані почуттів. Він заздалегідь упевнений, що від нього потрібні гроші і лише гроші. Тому переможе та, яку він може найменше запідозрити у корисливості. Так що для початку тобі доведеться навчитися приховувати основну мету свого інтересу - його мільйони тебе не особливо цікавлять, просто він - саме той, про кого ти все життя мріяла. Ніжність, ласка, терпіння і (найголовніше!) інтрига - це твоя основна зброя. Перші три пункти зрозумілі практично всім.

А що таке інтрига? А ось що - це той образ, який мільйонер буде бачити. Це жінка, якій він не довіряє більше, ніж кому б то не було, але яка проходить всі його перевірки на вірність. Вона цікава іншим, вміє триматися в суспільстві незалежно, стежить за собою - і робить це все граючи, не напружуючись. Ця жінка і слабка, і сильний водночас. Її потрібно захищати і їй можна поплакатися в жилетку. І найголовніше - він вже може тобі довіряти. Не кохання *IN LOVE* , а довіра - це наживка, на яку ловлять мільйонерів. Тільки не думай йому говорити, що він може тобі довіряти, як самому собі. Це буде останнє, що ти зможеш йому сказати.

Вийти заміж за мільйонера

Ну, і завершальний штрих. Щоб вийти заміж за мільйонера, потрібно, щоб він дізнався про твоє існування на планеті Земля. А для цього є інтернет і всякі цільові сайти. Певна частка везіння - і ти отримаєш свій шанс почати велике полювання на мільйонера. Головне - не спіткнутися, а в цьому допоможуть пара своєчасних порад. Якщо що - звертайся.

Коментарів

2
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору