Як виносити двійнюЗа останній час випадків народження двійнят стало більше, крім того народження двійнят придбало модну тенденцію. Якщо говорити про статистику, то двоє жінок зі ста вагітних носять двох діток. Одна з можливих причин сплеску народження двійнят – це тенденція до більш пізнього материнства.

У багатьох жінок, які вирішили завагітніти в тридцять-сорок років, з’являється збільшена вірогідність народити не одного, а двох малюків. Так само отримати щастя в подвійному розмірі є шанс у тих, хто генетично схильний до цього, особливо якщо були випадки народження двійні по материнській лінії.

Нинішня медицина дозволяє вже на сьомому-десятому тижні вагітності визначити кількість малюків.

  • При багатоплідній вагітності найголовніше – не перенапружуватися і слухатися у всьому фахівця. Живіт з двома дітьми буде важити трохи більше, ніж з одним, тому потрібно намагатися відпочивати частіше. Навіть дуже активним жінкам слід трохи стримувати свій запал. Токсикоз і анемія можуть початися набагато раніше, ніж в звичайних випадках, тому потрібно бути до цього готовою.
  • Необхідно стежити за харчуванням. Дуже важливо постаратися виключити напівфабрикати і консерванти зі свого раціону. Почати вживати більше свіжих фруктів, овочів, білкових продуктів та продуктів, які містять необхідну кількість вітамінів для вагітних жінок. Приймати їжу краще меншими порціями, але трохи частіше звичайного, наприклад, близько шести разів на день.
  • Як і будь-якій жінці при надії, майбутній мамі, що носить кілька діток, потрібно обов’язково відмовитися від усіх шкідливих звичок. І краще це зробити ще задовго до зачаття, якщо поставлено завдання виносити і народити здорову дитину.

Вагітним двійнятами жінкам доведеться обстежуватися у лікаря частіше за інших. Ймовірність передчасних пологів в цьому випадку збільшується, хоча і доношувати до сорока тижнів двійню не рекомендується, так як це може значно нашкодити діткам. Найчастіше крайній термін для таких пологів – це тридцять сім тижнів. Першою з’являється на світ дитинка, що знаходиться нижче. Різниця між двійнятами при природних пологах зазвичай становить п’ятнадцять хвилин.

Обов’язково треба слухати лікаря, прислухатися до свого організму і приймати свою вагітність двійнею як подвійне щастя. Тоді і майбутня мама, і її діти будуть здорові і щасливі!

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору