З такою проблемою, напевно, стикалися багато жінок. Причини їх появи різні, одна з яких вагітність. Надмірне розтягування шкіри в сукупності з гормональним сплеском призводить до появи фіолетових або рожевих рубців на грудях, животі та стегнах. Пізніше вони світлішають, часом стають практично непомітними, але в будь-якому випадку жінкам вони доставляють масу переживань і незручностей.

Як запобігти появі розтяжок

Часто можна почути думку про те, що розтяжки – це проблема спадкова, тому профілактика не зможе допомогти. Але ж краще зробити все від себе залежне, а не кусати потім лікті через загублений час. До того ж, прості профілактичні заходи нікому не зашкодять.

Обов’язково треба збалансовано і правильно харчуватися. Стежити за тим, щоб кількість споживаних вуглеводів, цукру і солі зменшувалася. Необхідно включити в раціон морепродукти, білкові страви, овочі та фрукти. Так само треба звернути увагу на кількість рідини, що випивається – її має бути не менше двох літрів в день.

Не можна допускати різких змін у вазі, так як це неминуче призводить до появи небажаних розтяжок. Дуже ефективний масаж в душі, за допомогою масажера або щітки. Не варто зневажати не складними фізичними вправами.

Можна почати застосовувати косметичні засоби ще до зачаття дитини. Найкраще підійдуть спеціальні олії та креми, до складу яких входить еластин, колаген і вітаміни А, С, Е. У період вагітності часто шкіра стає сухою, тому їй конче необхідне зволоження. Легкий масаж із застосуванням оливкової олії дасть непоганий результат.

Дуже важливо правильно підібрати бюстгальтер, який повинен бути тільки з натуральної тканини, відповідати розміру, мати широкі бретельки і не стискувати груди. Він повинен бути комфортним, адже його доведеться носити, практично не знімаючи.

Деякі лікарі радять носити бандаж, і до такої поради варто прислухатися. Бандаж зніме зайве навантаження з попереку і хребта, підтримає живіт, завдяки чому знизиться ризик появи розтяжок.

Залишити коментар

*

Вгору