Відчуття в перші дні вагітностіЧасто жінки не звертають уваги на перші ознаки вагітності. Звичайно, не завжди ці зміни стають явними, але все ж вони є. Особисто я вже на восьмий день від передбачуваного зачаття відчула зміни в самопочутті. Якщо подивитися на зачаття з наукової точки зору, то через тиждень запліднена яйцеклітина вже прикріпилась до стінки матки і починає активно ділитися. В принципі, організм жінки протестує проти запліднення і всіляко перешкоджає прикріпленню яйцеклітини. Але коли вона все-таки зуміла дістатися до потрібного місця, то зміни в організмі просто неминучі.

Я ставлюся до того типу жінок, які помічають найменші відхилення від норми в своєму тілі. Саме завдяки своїй пильності мені вдалося налаштувати свій цикл і уникнути безлічі проблем.

Зазвичай, коли до місячних у мене залишався тиждень, я ставала більш дратівливою, могла з легкістю відповісти нагрубившій мені людині. Але в цьому місяці я відчувала себе просто відстороненою. Мені не хотілося зриватися і кричати, було просто байдуже.

Саме на восьмий день після передбачуваної дати зачаття у мене був вихідний. І хоч я виспалася, а на вулиці була відмінна погода, я відчула себе настільки втомленою, як ніби я розвантажила вагон вугілля. Ще зазвичай у мене були болі, що тягнуть в районі матки перед місячними. Але в цей раз це були невеликі поколювання. Саме через цю ознаку у мене закралися підозри про вагітність. Тоді я почала уважніше стежити за самопочуттям.

Перші дні вагітності

Уже з перших днів після того, як тест показав довгоочікувані дві смужки, я очікувала моторошного токсикозу. Але все обмежилося тільки слабкістю і легкою нудотою від різких запахів. Мама розповіла, що у неї теж були зміни в нюху. У їжі переваги практично не змінилися. Правда, мені часто хотілося молока. Взагалі, приблизно через місяць, кількість вживаної мною води збільшилася в кілька разів. І хоч лікарка порадила себе обмежувати, щоб уникнути набряків, я пила досить багато.

Наукові дослідження доводять, що імунітет жінки знижується під час вагітності, щоб не перешкоджати розвиватися дитині. Я повністю з цим погоджуюсь. Дійсно, я стала набагато чутливіше до запалень.

І останнє, явна зміна в перші тижні вагітності це те, що мені постійно хотілося сексу. Це пояснювалося підвищеним припливом крові в області малого тазу.

Залишити коментар

*

Вгору