Біль при менструації – дуже небезпечний симптом. І якщо відповідь на питання, в чому причина болю можна отримати і через тиждень, то від хворобливих відчуттів жінці хочеться позбутися цієї ж хвилини. І перед тим, як вдатися до лікування лікарськими засобами, можна спробувати найпростіші, але ефективні способи, які допоможуть зменшити цей біль.

Прості методи зняти біль при менструації

Багатьом дуже допомагає сон або відпочинок в позі ембріона, коли ноги підтягнуті до живота. Тіло в такому положенні мимоволі розслабляється і біль трохи стихає.

Якщо є абсолютна впевненість у своєму здоров’ї, можна використовувати тепловий метод. Ухвалення теплої ванни або душу протягом п’ятнадцяти хвилин, або ж прикладання грілки до низу живота, але також не довше п’ятнадцяти хвилин. Це розслабить м’язи, зніме спазми і полегшить загальний стан.

Також допомагає самомасаж:

  1. Спосіб перший – великими пальцями необхідно знайти точки на крижах і масажувати поглиблення цій галузі.
  2. Спосіб другий – прийняти сидяче положення, покласти руки над чашечками колін. Масажувати ті зони, де розташувалися пальці.
  3. Спосіб третій – дуже ніжно робити кругові рухи, при цьому масажуючи живіт. Рухи проводити тільки за годинниковою стрілкою. Такий міні-масаж знизить тиск, який чиниться на черевну порожнину і зменшить неприємні відчуття.

Методи зняти біль при менструаціїБагато лікарів при болісних менструаціях рекомендують дотримуватися певної дієти. За тиждень до початку місячних потрібно відмовитися від м’ясних і молочних продуктів, а також від тих овочів і фруктів, які можуть викликати процес бродіння в кишечнику, що теж погано позначається на самопочутті.

Універсального методу щодо позбавлення від болю при місячних, звичайно ж, немає. Кожен організм індивідуальний, тому те, що добре одним – погано іншим. Ванна комусь допомагає відразу, а у когось тільки збільшується кровотеча. Деяким дуже допомагає невелика гімнастика, в тому числі і дихальна. Але якщо стан зовсім не поліпшується, варто випити анальгетик або спазмолітик, а по закінченні менструації звернутися до свого гінеколога.

Залишити коментар

*

Вгору