Дівчина-СкорпіонЖінки, народжені під знаком Скорпіона, володіють всіма якостями цієї тварини. На роботі це запальні і емоційні співробітники, від яких можна чекати чого завгодно. Скорпіони часто вибирають професії які пов’язані з ризиком і роз’їздами в різні країни. Відмінно досягають успіху в сфері реклами і копірайтингу, так як у них дуже багато креативних ідей. Якщо жінка Скорпіон вибрала мету, то йде до неї до кінця. Зазвичай керівники навіть і не беруться з ними сперечатися, так як знають, що в будь-якому випадку вона свого доб’ється. Таке ж ставлення у Скорпіона до грошей. Жінки цього знаку люблять розкіш і при будь-якій можливості оточують себе нею. Це добре видно по дорогих прикрасах, одягу, машинах, і навіть місцях відпочинку. Але навіть з такими схильностями вона вміє економити. Така жінка завжди буде впевнена в завтрашньому дні, так як про це вона дбає постійно. Вона не стане нести гроші в банк для швидкого заробітку. Швидше за все, це будуть вкладення в нерухомість або цінні папери.

Чоловіків жінка Скорпіон вибирає виходячи з сексуальних уподобань. Як правило, партнер повинен бути спортивної статури, мати сильний сексуальний потенціал і витримку. В ліжку жінка Скорпіон буде вимагати дуже багато. І якщо чоловік не зможе її задовольнити, то вона одразу ж, припинить з ним усі стосунки. Так само не варто грати з такою дамою. Вона володіє надзвичайно розвиненою інтуїцією, і погані наміри розкусить практично відразу. У такому випадку вам відразу варто віддалятися він неї на далеку відстань. В іншому випадку ви ризикуєте побачити Скорпіона в люті.

Жінки Скорпіони чудові подруги. Вони уважні до дрібниць і не здатні на підлість. Вміють слухати і проявляти підтримку і співчуття. Якщо ви заслужили довіру у такої жінки, то вона стане вам надійним товаришем на багато років. А завдяки своєму пробивному характеру, Скорпіон завжди зможе вас виручити. Але варто пам’ятати, що навіть найменшу зраду жінка цього знаку ніколи не пробачить.

Жінка-Скорпіон

Як мами, Скорпіони безмежно чуйні. Вони оточують своє чадо неосяжною  любов’ю. Іноді навіть занадто захищаючи їх від зовнішнього світу. Жінки створюють для дітей дуже сприятливу обстановку для розвитку. Найбільш творчо розкриті дітки ростуть саме в сім’ї Скорпіона. Таке ж тепле відношення вона проявляє до своїх батьків. Почуття подяки вона висловить в дорогих подарунках та облаштуванні максимально комфортних умов для них.

 

Залишити коментар

*

Вгору