До вашої уваги надається список найкращих книг із саморозвитку. Читаючи дані книги і виконуючи все, що в них дається на практиці, ви станете дуже успішною людиною. Дані книги для саморозвитку просунуть вас у всіх сферах життя, від кар’єри і до особистого життя.

40 найкращих книг для саморозвитку

Список найкращих книг для саморозвитку

«7 навичок високоефективних людей» – Стівен Кові

Дата виходу: 1989 рік

Книга знаменитого бізнес-консультанта таїть у собі секрети формування особистості, що базуються в основному на гуманістичній психології. Тут розказано про якості, які мають мати люди, хто ставить за мету — досягнення успіху. Варто зазначити, що Кові у своїй книзі практично не згадує Бога, Біблію та релігію, хоч і говорить по суті те саме.

“Мистецтво укладати угоди” – Дональд Трамп

Дата виходу: 2004 рік

Дональд Трамп відкриває перед своїми читачами світ великого бізнесу, і, вдаючись до прикладів з особистої бізнес-практики, наочно демонструє, як слід діяти, щоб укласти грандіозні угоди. Трамп максимально відвертий. Він намагається приховати свої вади, при цьому, гордий достоїнствами. Ця книга познайомить з основними правилами, що дозволяють досягати успіху в укладанні різних угод.

“Як робити великі гроші в малому бізнесі” – Джеффрі Фокс

Дата виходу: 2012 рік

Успішне ведення бізнесу не зрівняється з жодними банківськими вкладами та преміями. Книга всесвітньовідомого консультанта допоможе досягти успіху у формуванні власного бізнесу. Рекомендації Джеффрі Фокс максимально лаконічні та досить прості у виконанні. Вони можуть бути корисними як професіоналам, так і новачкам у підприємницькій галузі.

«Баффетологія» – Мері Баффет

Дата виходу: 2006 рік

У цій книзі йдеться про найбільш докладне та глобальне дослідження інвестиційних методик Уоррена Баффета. Вона ознайомить Вас із загальними поняттями та рівняннями, які вказували Уоррену, чи варто приймати інвестиційні рішення. Крім того, Ви зможете дізнатися про діяльність деяких компаній, які викликали інтерес Уоррена. Також тут розказано, як він визначав, у які фірми слід вкладати свої гроші.

«Думай і багатій» – Наполеон Хілл

Дата виходу: 2007 рік

Ця книга розповість про те, що робити, щоб стати щасливою і багатою людиною. Тут розказано про те, що допомагає людині протягом свого життя рухатися тільки вперед, досягати цілей і примножувати багатство, тоді як інші не роблять нічого, щоб зробити хоча б один крок назустріч своїм мріям.

“Монах, який продав свій Феррарі” – Шарма Робін

Дата виходу: 1997 рік

Це видання рекомендоване тим, хто перебуває у пошуку сенсу життя та свого істинного призначення. Головному герою доводиться пережити багато непростих життєвих подій. Однак, йому все ж таки вдасться подолати свою духовну кризу. Розмірковуючи про сенс свого існування, він відкриває закони життя, про які розповість читачам.

“Дорога в майбутнє” – Білл Гейтс

Дата виходу: 1995 рік

Білл Гейтс відкриває перед читачами своє уявлення про майбутнє, знайомить з основними принципами інформатики, а також формуванням світової комп’ютерної індустрії. Також він розповість про те, який вплив обчислювальна техніка чинить на всі сфери діяльності людини, на освіту та бізнес.

“10 заповідей, які має порушити кожен бізнес-лідер” – Дональд Кью

Дата виходу: 2009 рік

Це дивовижне видання можна назвати настільною Біблією кожного бізнесмена. Ні для кого не секрет, що Дональд К’ю досить багато побачив у бізнесі за своє життя. Виходячи зі свого досвіду, він створив десять заповідей, реалізація яких гарантовано призведе до провалу.

«21 незаперечний закон лідерства» – Джон Максвелл

Дата виходу: 2001 рік

Кожен розділ доповнює зміст чергового закону лідерства, наочно показуючи це на прикладах успіхів та невдач інших. Тим, хто зараз є новачком у сферу підприємництва та бізнесу, ця книга допоможе ознайомитися з основними принципами лідерства, що допоможе розпочати свою кар’єру.

“До біса все! Бери і роби — 2» — Річард Бренсон

Дата виходу: 2010 рік

Ця книга є доповненням першої частини. П’ять нових найцікавіших глав вселяє ще більше оптимізму. Автор знайомить читача ще з декількома правилами життя, які дозволяють розвинути творчі якості, а також відшукати свій шлях, щоб самовиразитися і самореалізуватися.

«Як здобувати друзів і впливати на людей» – Дейл Карнегі

Дата виходу: 1936 рік

Дане видання було написано не для продажу, проте, на сьогоднішній день, воно розповсюджується набагато швидше за будь-які інші. Дейл Карнегі написав її для людей, які навчаються на факультеті творчого мистецтва та людських взаємин. Автор розкриває перед читачами масу порад, які стануть корисними у будь-якій життєвій ситуації.

«Сказати життю “Так!”. Психолог у концтаборі» – Віктор Франкл

Дата виходу: 2010 рік

Ця книга зробила свого автора великим духовним наставником людства у XX столітті. Віктор Франкл, який на своєму життєвому шляху зустрівся з фашистськими концтаборами, перебуваючи у жахливих вбивчих умовах, він зумів показати велику силу людського духу та розповісти людям, у чому сенс життя.

Де мій сир? – Спенсер Джонсон

Дата виходу: 2008 рік

У цій книзі йдеться про те, як у деякому лабіринті 4 дійові особи знаходяться в пошуку шматочка сиру. Автор під сиром завуалював усе, чого бажає кожна людина: високооплачувана робота, свій дім, достаток, свобода, здоров’я та сім’я.

«Мистецтво війни» – Сунь-Цзи

Дата виходу: близько 500 років до н.е.

Цю книгу можна назвати трактатом, який з’явився років 500 раніше за Біблію. У цьому виданні перед читачем постає жорсткий парадокс людської історії, в якому переплітаються дві лінії: любов і війна, які мають буквально рівний успіх.

«Чорна риторика» – Карстен Бредемайєр

Дата виходу: 2006 рік

Книга відрізняється досить нестандартним підходом, який відкриває перед читачами успішний комплекс методик та техніки для тренування. Прочитавши її, ви дізнаєтесь, що таке магія слова, зможете удосконалити своє споглядання та сформуєте власний стиль ведення дискусій.

«Впізнай брехуна за виразом обличчя» — Пол Екман

Дата виходу: 2010 рік

Насичена великою кількістю скрупульозно підібраних фотографій та деяких вправ, це видання навчить бездоганно визначати обман, миттєво читаючи по обличчю свого опонента його емоції: як справжні, так і «награні». Прочитавши цю книгу, Ви зумієте вдосконалити свої вміння, щоб захиститися від брехні та фальші.

«Мистецтво маніпуляції» – Хенрік Фексеус

Дата виходу: 2008 рік

Чи знаєте Ви, що всі навколо вас маніпулюють? Колеги, родичі, товариші, сусіди. Ви, у свою чергу, також будь-якими діями впливаєте на своє оточення. Таким чином, виходить замкнене коло. Вам здається, що Ви самостійно ухвалили рішення? На жаль, є величезна ймовірність того, що це були чиїсь маніпуляції.

“Як закохати в себе будь-кого” – Лейл Лаундес

Дата виходу: 2001 рік

Книга допоможе знайти свій ідеал, навчитися робити перші кроки і справляти на оточуючих хороше враження. Автор розповість про те, як пробудити хвилюючі сексуальні почуття в партнері, і як миттєво дізнатися, що зводить з розуму Вашого партнера в ліжку.

“Мій сусід – мільйонер” – Томас Стенлі

Дата виходу: 2005 рік

Ця захоплююча книга розповість Вам багато цікавих фактів про багатих і знаменитих людей. Все це ніколи не висвітлять у популярних телевізійних передачах і точно не напишуть у ЗМІ. Ви дізнаєтеся про те, що дозволяє багатим людям ставати ще багатшими.

«Самурай без меча» – Кітамі Масао

Дата виходу: 2005 рік

У цій дивовижній книзі автор максимально докладно розповідає читачеві секрети лідерської мудрості легендарного Тойотомі Хідеєсі, який був відомим лідером у Японії. Варто зазначити, що ці методи успішно можуть використовуватися в сучасному житті.

«Генії та аутсайдери» – Малкольм Гладуелл

Дата виходу: 2013 рік

Життя несправедливе. Одні отримують все, а інші зовсім нічого. Чи правильно шукати причини цього лише у власних якостях? Автор зумів виявити приховані закони за тим, що завжди вважалося лише випадковістю. «Генії та аутсайдери» – це знайомство зі світом законів життя, які вміло можна застосовувати в особистих інтересах.

“Думай як мільйонер” – Т. Еріх Екер

Дата виходу: 2009 рік

Напевно, Ви ставили собі питання: чому деякі купаються в розкоші, а інші заощаджують кожну копійку. Як правило, думаючи про причини цього, ми, перш за все, згадуємо про освіту, інтелектуальні здібності, ділові відносини, везіння тощо. А раптом проблема зовсім в іншому? Ця книга подарує Вам оригінальну точку зору.

«Досягнення максимуму» – Брайан Трейсі

Дата виходу: 2003 рік

Книга містить ефективну та дієву методику, застосовуючи яку кожен зможе досягти грандіозних результатів у своєму житті. Детальний посібник з досягнення успіху складається з принципів, взятих з економіки, психології, релігії, політики, філософії, а також бізнесу. Ця серія кроків допоможе досягти успіху.

“Розумний інвестор” – Бенджамін Грехем

Дата виходу: 1949 рік

Це видання, безсумнівно, має прочитати той, хто прагне розумно використовувати можливості ринку з метою збільшення свого статку. «Розумний інвестор» — неповторна Біблія фондового ринку, яка відкриває перед читачем методику інвестування, що ефективно працює.

«Вчимося говорити публічно» – Володимир Шахіджанян

Дата виходу: 2009 рік

Чи вмієте Ви говорити так, щоб співрозмовник слухав та розумів, не намагаючись перебивати? Чи легко Вам переконати свого опонента у зворотному, перемагати будь-які суперечки та не вживати у своїй промові слова-паразити? Ця книга навчить Вас усім якостям справжнього оратора!

«7 стратегій багатства та щастя» – Джим Рон

Дата виходу: 2008 рік

Існують книги, які завжди повинні бути під рукою, щоб у потрібний час допомогли підняти свій бойовий дух. Саме до цього числа можна віднести «7 стратегій багатства та щастя». Кожна зі стратегій є неймовірним джерелом нових знань, що дозволяють досягти успіху, якщо ними скористатися.

“Підсвідомість може все” – Джон Кехо

Дата виходу: 2011

Автор цієї книги протягом трьох років, усамітнившись, ретельно розмірковував над розумовою діяльністю та інтелектуальними здібностями людини. Методи активізації безмірних ресурсів мозку, які були відкриті Джоном Кехо дозволяють докорінно змінити Ваше життя на краще.

«Бізнес по-єврейськи. 67 золотих правил» – М.Л.Абрамович

Дата виходу: 2007 рік

Ця книга містить оригінальні та незвичайні правила ведення бізнесу, які були відкриті стародавніми мудрецями сотні років тому. І незважаючи на це, ці правила стануть доречними та актуальними в сучасному житті. Можливо, саме вони дозволяють засновувати колосальні фінансові статки?

«Багатий тато, бідний тато» – Роберт Кійосакі

Дата виходу: 1994 рік

Автор книги впевнений, що існують певні правила грошей, яких, безумовно, дотримуються багаті та успішні люди. А 95% населення грають зовсім за іншими правилами, які їм викладають у школі. Саме тому небезпечно в наш час навіяти дитині — більше навчайся, шукай роботу. Це було доречно минулого століття, але точно не зараз.

“Як залучити клієнта” – М.Раффел

Дата виходу: 2009 рік

Така корисна книга розповість, як правильно працювати з клієнтами, щоб бізнес розвивався, а прибуток зростав. Видання допоможе розпізнати постійних та залучити нових покупців. Книга насичена практичними прикладами та діючими рекомендаціями.

“Головні секрети абсолютної впевненості в собі” – Роберт Ентоні

Дата виходу: 2007 рік

Доведено, що правильний спосіб мислення є запорукою радісного та плідного життя людини. Як тільки кожному з нас вдасться правильно і об’єктивно оцінити справжній стан речей, ми зможемо змінити самих себе і своє життя в цілому.

“До зустрічі на вершині” – Зіг Зіглар

Дата виходу: 2011 рік

Книга дасть пару порад Вам, як збудувати міцну життєву позицію. “До зустрічі на вершині” – це думка, але в ній фактично відсутня суха теорія. Тут багаторічний досвід заняття продажами та мудрість спілкування з партнерами, що дозволить розставити все та всіх по своїх місцях.

«Найбагатша людина у Вавилоні» – Джордж Клейсон

Дата виходу: 2009 рік

Цей унікальний бестселер містить секрети досягнення найбільш сміливих цілей, ключі до успіху та колосального багатства. Відомі «Вавилонські притчі» надали допомогу тисячам читачів, надихнувши їх на пошуки успіху та стану. Ця книга навчить заробляти гроші, збирати їх та примножувати власний капітал.

«21 незаперечний закон лідерства» – Джон Максвелл

Дата виходу: 2008 рік

Книга містить закони, які, безумовно, залишаться актуальними в будь-яких ситуаціях. Кожен новий розділ докладно розповідає про черговий закон лідерства, наводячи реальні приклади та методи застосування цього закону. Тут знайде собі корисну інформацію як новачок, так і профі.

«48 законів влади та зваблення» – Роберт Грін

Дата виходу: 2005 рік

Великий психолог Роберт Грін допоможе кожному вивчити мистецтво спокушання та зачаровування. Ви дізнаєтеся, як можна легко і просто керувати думками та розташуванням оточуючих Вас людей. Керуючись рекомендаціями, підібраними в цій книзі, ви зможете перетворити свою посмішку, жести та слова на зброю.

«Шлях воїна» – Ден Міллмен

Дата виходу: 2009 рік

Книга заснована на справжніх подіях з життя автора, який вирішив вирушити в мандрівку до глибин своєї душі. Керуючись порадами могутнього, мудрого воїна Сократуса, Ден вирушає у заключну битву із собою, — битву, у якій призначено або залишитися живими, або загинути.

«Мова рухів тіла» – Аллан Піз

Дата виходу: 1992 рік

Можна легко зрозуміти, про що думає людина навіть, якщо вона мовчить. ЇЇ міміка та жести скажуть набагато більше, що дозволить Вам полегшити проблему вибору правильної лінії поведінки з тією чи іншою людиною. Прочитавши книгу, Ви зможете відчути себе авторитетніше і розкутіше, навіть у незнайомій обстановці.

«Мистецтво встигати» – Алан Лакейн

Дата виходу: 1996 рік

Книга розрахована для тих, хто хоче прожити щасливе та веселе життя. Її автор докладно описує актуальні проблеми сучасного життя, а також захворювання, що випливають з них. При цьому він розповідає про діючі засоби подолання розглянутих проблем.

«Десять секретів багатства, щастя, кохання, здоров’я» – Адам Джексон

Дата виходу: 2007 рік

Цю книгу варто прочитати і в житті застосувати 10 секретів загадкового старого китайця. Ваше життя, безумовно, зміниться в магічний спосіб. Дотримуючись рекомендацій та практик Ви не тільки повернете загублене, але отримаєте набагато більше, переглянувши свої погляди на життя.

«Чи маєте Ви час на успіх» – Хуліо Мелара

Дата виходу: 2012 рік

Незважаючи на те, що автор написав книгу у досить молодому віці, він зумів не лише докладно викласти власні думки щодо бізнесу та спілкування з людьми, а й грамотно передав мудрість інших людей. Це дозволило йому створити унікальний витвір.

Залишити коментар

*

Вгору