Ви ніколи не замислювалися, чому до одних людей все приходить легко, а інші змушені виривати у світу свій шанс і боротися за кожну копійку? Схоже, у цьому є якась магія.

Таємні закони грошової енергії, які працюють

Кожній людині хочеться жити добре. Це базова установка, якій всі намагаються слідувати. Немає жодної людини, яка б зізналася, що її і «погане» влаштовує. Проте мало хто думає, що для цього «добре» треба попрацювати над собою.

Зміни в собі дозволяють покращити багато сфер життя: романтичні відносини, кар’єрний шлях, взаємини з людьми, рівень доходу. Багато, здавалося б, зовнішніх аспектів життя можна регулювати виключно зсередини — своїми думками, словами та діями.

Енергії для достатку

Хочете знати, як можна за допомогою внутрішніх опрацювань та станів покращити грошовий потік у житті? Напевно, вас уже не здивувати тим, що це взагалі взаємопов’язано. Сьогодні в інтернеті можна знайти історії різних успішних людей, і вони, швидше за все, відрізнятимуться від того, як ви живете. Вони ніби мають якісь таємні знання. Що ж вони знають таке, що дозволяє їм насолоджуватися високими доходами та отримувати задоволення від життя загалом?

Як езотерика допомагає заробляти

Якщо ви хочете розібратися в цьому питанні, то перше, що потрібно зрозуміти, це те, що гроші та достаток – це енергія. Вона підпорядковується різним законам. Достаток може приходити до вас як винагорода за добрі вчинки або стан подяки.

Є безліч концепцій, що допомагають привести достаток у своє життя. Про одну з них ми сьогодні і поговоримо.

Достаток концепції

Уявіть собі, що людина це тунель. Він може мати 3 форми:

  1. Вузький вхід та широкий вихід
  2. Широкий вхід та вузький вихід
  3. Широкий вхід та широкий вихід

Розберемо докладно кожну з цих форм — що таке люди-тунелі?

Тип 1. Вузький вхід та широкий вихід

Головна ознака такого тунелю – знецінення себе. Така людина вважатиме себе недостатньо хорошим фахівцем, не гідним похвали та нагороди. Це може стосуватися також і сім’ї: недостатньо хороша мама чи дружина, не варта дорогих подарунків. Такі люди відчувають незручність, коли отримують якісь блага. Вони намагаються бути зручними та добрими для всіх, не вміють відмовляти.

Коли такій людині хтось притримує двері, він зніяковіло прискорює крок, боячись затримати іншу і завдати їй незручності своєю неквапливістю. З компліментами теж біда. У відповідь на приємні слова ви почуєте: «Та я сьогодні просто по-іншому нафарбувалася». Якщо ви похвалите таку людину за чудово виконану роботу — не почуєте подяки у відповідь, тому що всередині така людина все одно незадоволена сама собою і, ймовірно, вирішила, що ви їй лестите.

Це начебто й прості життєві ситуації, їх легко можна пояснити природною скромністю. Але насправді, якщо ми говоримо про енергію грошей, все набагато складніше.

Енергії для достатку

Люди з вузьким вдихом тунелю мають величезні проблеми з прийняттям благ у вигляді: компліменти, подарунки, гроші. Вони вважають, що не варті їх. Водночас вони намагаються бути щедрими щодо інших. Але важливо розуміти, що ця доброта походить не від багатства, а з бідності. «Я такий щедрий, але собі нічого не привласнюю і не беру», — їхній девіз у житті. І їм здається, що так правильно.

Як змінитись?

Якщо ви виявили у себе схожість із людиною першого типу, значить, треба щось терміново змінювати. Почніть прямо з цієї хвилини дякувати за компліменти без збентеження, з усмішкою і зі словами: «Спасибі» або «Дякую».

Приймайте подарунки. Не важливо – з приводу вони чи без, і скільки коштують. Приймайте будь-яку похвалу, подяку, грошову винагороду. Ви їх гідні! Від вашого вміння приймати блага залежить ваше розширення.

Тип 2. Широкий вхід та вузький вихід

У такий тунель багато чого може входити, але у світ із нього нічого не виходить. Людині другого типу здається, що їй поки що нема чого дати світу, нема чим поділитися з іншими людьми. Йому начебто мало всього, чи не вистачає того, що є. «Я ще мало знаю, щоб ділитися своїми знаннями та створити свій проект», «я не маю талантів чи сильних сторін, які були б цікаві іншим людям».

Щодо інших людей вони скупі на добрі слова. Причин може бути дві — знецінення іншої людини чи страх: «Я зараз хотіла б зробити комплімент образу цієї дівчини, але боюся, що це недоречно чи мене не зрозуміють».

І начебто все добре — людина критично ставиться до себе, але це не про гроші. Яким би не був широким вхід такого тунелю, якщо в нього вузький вихід, він не зможе пропустити через себе великий потік енергії. Це стосується і достатку.

Щоб збільшити грошовий потік, необхідно розширити вихід із тунелю. Для цього треба навчитися віддавати та ділитися. Як додатковий бонус прийде почуття задоволення, адже коли віддаєш від достатку, це приносить радість та бажання ділитися з людьми ще й ще.

Що опрацювати?

Щоб позбавитися проявів другого типу, почніть ділитися. Випустіть у світ свої дітища. Наприклад, заплануйте дату продажів проекту, який давно хотіли реалізувати, але боялися чи вважали, що він ще сирий. Можна намалювати картину та поділитися таким чином з людьми талантом малювати.

А ще спробуйте зробити комплімент якійсь перехожій на вулиці чи незнайомій людині в соціальних мережах — так ви віддасте їй добре слово і подаруєте гарний настрій. Головне почати!

Тип 3. Широкий вхід та широкий вихід

Достаток концепції

Цей тунель є найкращим з погляду достатку, достатку та благополуччя. Такі люди щедрі, легко розлучаються з благами та з вдячністю приймають їх. При цьому чим більше вони віддають, тим більше і отримують.

Всесвіт щедрий, і в ньому завжди знайдуться блага в тому обсязі, в якому ви готові їх отримувати, і навіть більше. Щоб отримувати більше, навіть людям цього є над чим подумати.

Що можна покращити?

Проаналізуйте свої знання та те, як ви їх застосовуєте у своєму житті. Проаналізуйте свої таланти, подумайте, що можна застосувати.

Все у ваших руках. І найчастіше, щоб досягти відчутних та значущих результатів, не вистачає лише кількох невеликих кроків. Почніть змінювати себе і виховувати в собі щедрість, і грошовий потік увіллється у ваше життя.

Залишити коментар

*

Вгору