Зима — це не лише про мороз і снігопади, а й про гострий дефіцит сонця. Що ж робити, якщо вас чекає насичений робочий день, а ви відчуваєте себе, як сонна муха?

5 способів побороти сонливість взимку

Як побороти сонливість взимку

1. Вітаміни та прогулянки

Перевірте рівень вмісту всіх речовин в організмі. Сонливість цілком може бути викликана дефіцитом заліза, вітамінів B12 або D, про який ви можете навіть не підозрювати. Прийом відсутніх вітамінів, здорове харчування і регулярні прогулянки на свіжому повітрі однозначно посприяють покращенню загального стану.

2. Прокидайтесь на світанку

Світловий день ще дуже короткий. І велику його половину ми проводимо за роботою. Щоб хоч трошки зарядитися енергією сонця, краще вставати на світанку. А от спати краще лягти раніше, ніж ви звикли влітку.

3. Ранкові тренування

Спорт зранку не тільки дозволить вам застати більше сонячного світла, але і зарядить вас енергією на весь день. Увечері велика ймовірність і зовсім не дійти до тренування через ту ж саму сонливість та втому після насиченого робочого дня.

4. Бадьора музика

Будь-яка ритмічна музика підійде, адже просто неможливо заснути, стрибаючи в такт улюбленій пісні.

5. Більше світла

Постарайтеся створити якомога більш яскраве освітлення вдома та на роботі. В зимовий період штучне освітлення, якщо і не наситить наш організм вітаміном D, то хоча б може допомогти в боротьбі з сонливістю на психологічному рівні.

Залишити коментар

*

Вгору