В домашніх умовах переривати вагітність дуже небезпечно. Але часто, коли молоденькі дівчата дізнаються про своє положення, вони думають про аборт саме в домашніх умовах тільки тому, що до лікаря вони звертатися не хочуть або бояться. Самий поширений спосіб – прийняття гарячої ванни, в яку насипають Аборт у домашніх умовахгірчичний порошок. І під час прийняття даної ванни розширюються судини малого тазу, в результаті чого в матковій порожнині сильно збільшується кров’яний тиск. А такий тиск призводить до рясної кровотечі, під час якої і відбувається сам викидень.

Так що спосіб із застосуванням гірчиці досить ефективний. Але майже у всіх випадках викликану штучним способом кровотечу зупинити самостійно практично неможливо. І якщо вчасно не покликати на допомогу медиків, то така сильна кровотеча цілком може закінчитися летальним результатом. Якщо ж аборт таким способом викликати не вдалося, варто знати, що все-одно організм переніс великий стрес, і тому народити здорову дитину навряд чи вдасться.

Аборт вдомаТакож для переривання небажаної вагітності вдома, багато хто вдається до допомоги відвару пижма. У цій траві міститься велика хкількість дуже отруйних речовин. Саме вони сприяють процесу вмирання плоду в материнській утробі. Але перш ніж скористатися таким відваром, потрібно знати і пам’ятати про наслідки прийняття такого рішення. Коли плід помирає, він не виходить назовні, а залишається в утробі, а через деякий час починається процес гниття. Це призводить до отруєння організму, інтоксикація якого може призвести до смерті.

Більш щадним способом домашнього аборту може служити використання трав’яних відварів, які викликають скорочення матки і таким чином відбувається викид плода. Але і в цьому випадку є побічні ефекти. Якщо не дотримати пропорції і вжити надто велику кількість відвару, то можна порушити роботу печінки і нирок, які з часом і зовсім можуть перестати працювати.

До всього сказаного можна додати тільки одне.Якщо так сталося, що вагітність зовсім небажана і є вагомі підстави для її переривання, слід звернутися до лікаря. Тільки фахівець зможе допомогти уникнути страшних наслідків, хоча й такий аборт небажаний для будь-якої жінки, особливо, якщо вагітність перша.

Залишити коментар

*

Вгору