Це питання донині залишається одним з нерозгаданих. У всьому світі фахівці дати однозначну відповідь не можуть. Якщо жінка звикла починати кожен свій ранок з підбадьорливого напою, то при вагітності слід в рази скоротити споживання кави, а то й зовсім відмовитися від неї, якщо є така можливість.

Чи можна пити каву під час вагітності

Цей напій, як відомо, збуджує нервову систему, що негативно позначається на самопочутті жінки в положенні і може призвести до безсоння. Кава сильно прискорює роботу багатьох внутрішніх органів і систем. До його вживання варто ставитися дуже уважно ще тому, що цей напій може підвищити тиск, а також вимити з організму жінки необхідний їй кальцій.

Кофеїн, що міститься в напої впливає не тільки на стан матері, але й дитини, так як досить легко може проникати крізь плаценту. Також у любительок кави діти часто народжуються з недостатньою вагою. А ще, вченими доведено, що людям, що вживають каву постійно, набагато важче зачати дитину, ніж людям які до цього напою байдужі. Так що якщо вагітність тільки у планах, слід заздалегідь готуватися до цього, поступово скорочуючи свою денну дозу кави.

Кава під час вагітності Хоча, зовсім невеликі дози кофеїну буваютьКава під час вагітності корисні, але це не означає, що треба сильно захоплюватися цим. Тому, якщо не виходить зовсім відмовитися від цього напою, то треба хоча б обмежувати себе в ньому. Дозволено випити маленьку чашку в день, але якщо стан від нього погіршився, варто вилити його в раковину і зробити собі чашку ароматного трав'яного чаю без кофеїну. Не варто ризикувати ні своїм здоров'ям, ні тим більше здоров'ям своєї ненародженої дитини.

Замінити каву цілком можна цикорієм. Відвар з нього несе в собі бадьорий і тонізуючий ефект, він в рази безпечніше кави, але і у нього є протипоказання. Перед вживанням треба порадитися зі своїм лікарем. І якщо жінка поставила перед собою мету виносити, потім народити міцного і здорового малюка, то слід все-таки відмовитися від усіх шкідливих напоїв, якими б улюбленими вони не були. Ранок можна почати зі склянки смачного, корисного, свіжовичавленого соку.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору