Однією з найпопулярніших серед дієт по праву можна назвати кремлівську дієту, яка позбавляє від зайвих кілограмів наших співвітчизників протягом багатьох років. Фахівці кремлівську дієту відносять до різновиду низьковуглеводних дієт. Ще її можна по праву назвати аналогом дієти Аткінса. Кремлівська дієта на відміну від дієти Аткінса значно спрощена, але їй не вистачає збалансованості.

Кремлівська дієта

Шанувальники кремлівської дієти знають, що всі продукти мають позначення в умовних одиницях. Саме на ці одиниці і потрібно спиратися, коли ви підбираєте для себе раціон на день. Нормою для споживання має бути набір з продуктів, які мають сумарно 40 у.о. Одиниці, які присвоєні продуктам вагою в 100 грам, наприклад, 100 г сиру має ціну в 1 у.о., хоча є сумніви, що можна в день освоїти 4 кг цього ж сиру.

Таблиця балів Кремлівської дієти

Таблиця балів Кремлівської дієти

Таблиця балів Кремлівської дієти 1

Таблиця балів Кремлівської дієти 2

Таблиця балів Кремлівської дієти 3

Таблиця балів Кремлівської дієти 4

Таблиця балів Кремлівської дієти 5

Таблиця балів Кремлівської дієти 6

Таблиця балів Кремлівської дієти 7

Коли ви плануєте свій раціон, то повинні враховувати, що ви можете вживати необмежено м’яса, рибу, овочі, які не містять вуглеводи. Хоча досвідчені шанувальники цієї дієти стверджують, що не варто зловживати білком, так як він сприяє тому, що починає накопичуватися азот, а це шкідливо.

Крім того білок також може відкладатися у вигляді жиру, а саме з жиром ми і боремося. Кремлівська дієта сприяє переробці жирових запасів організму в глюкозу. Саме глюкоза необхідна для організму, а так як в організм вона потрапляє в обмеженій кількості, то організм змушений використовувати жири, які накопичилися для його заповнення.

Вся дієта розрахована на два тижні, тому ви повинні бути готові не тільки психологічно, але фізично. Саме фізична готовність і визначає вашу можливість схуднути по кремлівській дієті. Уникати кремлівську дієту варто в тому випадку, якщо ви вагітні або у вас є проблеми зі шлунком або серцево-судинною системою. Крім цього дана дієта дає навантаження на печінку і нирки. Кремлівської дієти варто дотримуватися тільки два тижні, але не більше, так як зловживання низьковуглеводних харчуванням може привести до того, що у вас буде знижуватися м’язовий тонус. Крім цього зловживання кремлівської дієтою стимулює зростання рівня холестерину в крові.

Кремлівська дієта для схуднення

Ще важливим моментом в кремлівській дієті можна вважати момент виходу з неї. Я більш ніж впевнена, що ви хочете зберегти отриманий результат. Саме з метою збереження результату варто продовжити харчування за кремлівським принципом ще якийсь період, але варто дотримуватися раціону, який буде мати ціну в межі 60 у.о.. Це буде дуже просто, оскільки кремлівська дієта досить проста у виконанні, навіть якщо у вас немає таблиці з оцінкою продуктів під рукою, ви можете собі дозволити будь-який продукт, але в малій кількості. Повірте, невеликої кількості бажаного продукту може бути більш ніж достатньо, якщо їсти його повільно і смакувати кожен шматочок.

Залишити коментар

*

Вгору