Лазурит – мінерал, що має досить характерний окрас, починаючи з синього і закінчуючи сіро-блакитним або ж сіро-зеленим. Найдорожчим вважається камінь насиченого забарвлення, аж до фіолетового, з відтінком яскраво-синього. Найчастіше його можна зустріти в прожилках мармуру. Його видобуток відбувається в основному в ближній Азії, а також у Сполучених Штатах Америки.

Лазурит

Лазурит, або ж, як його називають в простому побуті – блакитний камінь, майстри ювелірної справи найчастіше використовують для створення недорогих аксесуарів і прикрас, придбати які може практично кожен.

Також слід зауважити, що цей дивовижний камінь володіє не Лазурний каміньтільки красивим забарвленням, а й дещо іншими властивостями. Наприклад, вважається, що якщо його носить людина, яка в ході своєї професійної діяльності, кожен день має справу з людьми, наприклад доктор, вчитель, психотерапевт і т. д., то для нього немає кращого помічника, ніж лазурит, так як він допомагає відкрити таємницю, докопатися до істини.

Це сам по собі доброзичливий камінь, який не варто носити тільки представникам знака Козерога і Рака, і то тільки тому, що їм він не відкриє ніяких магічних властивостей, на відміну, наприклад, від Тільця і ​​Терезів, яким цей камінь постійно допомагає знайти спокій в серці і гармонію у всіх думках і починаннях. Але, звичайно, в якості простої прикраси його носити можуть абсолютно все.

І, звичайно ж, не варто забувати, що це камінь. А камені, як відомо, мають властивості талісмана. Вважається, що лазурит здатний допомогти тим, хто мріє і вирішується зробити щось нове для себе, хто хоче змінити своє життя. Як оберіг він захистить свого власника від всіляких образ, неприємних думок, а також від нападок, недобрих побажань і пліток недоброзичливців.

Прикраси з лазуритом

Але найголовніша і важлива місія каменю, звичайно ж в самому прекрасному почутті, в любові! Він найвірніший охоронець почуттів двох людей, і практично у всіх випадках зможе вберегти відносини від зазіхань на них третьою особою. Варто також звернути увагу на таку прикрасу і вагітним жінкам, він буде самим надійним помічником і захисником для вашої дитини на всіх стадіях його розвитку.

Залишити коментар

*

Вгору