Прикраси, безсумнівно, є невід’ємною частиною гардеробу. Вони підкреслюють індивідуальність, стиль їхнього власника, а так само служать для завершення образу, створюючи гармонійність і цілісність. При цьому важливо правильно підібрати потрібне поєднання. Це виявиться не так складно, якщо ви скористаєтеся наступними рекомендаціями від жіночого журналу JIJOUR.

Як правильно підібрати прикраси

Перш за все, слід звернути увагу на колір і форму прикрас, на камені, використовувані при їх виготовленні. Так, наприклад, діаманти універсальні, вони прикрасять всіх, а ось якщо вибір ліг на перли, до уваги потрібно брати колір ваших очей. Жінкам у віці рекомендується носити більш об’ємні прикраси, юних осіб прикрасять тонкі ланцюжки з кулонами.

Особливу роль відіграє ваша зовнішність. Розмір прикрас повинен бути пропорційний частині тіла, на якій ви хочете його носити. На великій руці будуть добре виглядати кільця з широким обручем. Те ж відноситься і до маленької руки з довгими тонкими пальцями. Не слід надягати більше двох кілець.

Як підібрати прикрасиЯкщо ви обираєте сережки, то потрібно звернути увагу на особливості вашого обличчя. Маленькі сережки підійдуть жінкам з круглою формою, а також молодим дівчатам. Сережки з підвісками небажано надягати, якщо ви носите окуляри, такі сережки більш підходять жінкам з подовженою формою обличчя.

Як правило, браслети носять на правій руці. Браслети з камінням повинні прилягати до руки, а у формі кільця, навпаки. При цьому небажано надягати годинник.

Прикрашаючи шию, пам’ятайте, що об’ємні намиста, особливо в кілька ниток, не підійдуть жінкам з повною і короткою шиєю. Таким жінкам краще носити довгу нитку бус, оскільки вони візуально подовжують шию. Кулони можна носити як з одягом з декольте, так і без декольте.

Намагайтеся не купувати прикраси випадково, адже, як правило, ми їх підбираємо під одяг. А тут враховуються і особливості дрес-коду. На роботі треба уникати об’ємних прикрас, а так само простий біжутерії. Але, прості намиста, ідеальні для офіційного одягу, не підійдуть до одягу спортивного типу. Тому пам’ятайте про стиль.

Прикраси можна носити не завжди. Вироби зі скла, пластмаси потрібно носити тільки влітку. Ювелірні прикраси, великі камені виглядають краще у вечірній час.

Підібрати прикраси

Намагайтеся підбирати прикраси для кожного дня і під певний одяг. Уникайте того, щоб ваші прикраси стали носитися «і на бенкет, і в світ», тоді прикраси не набриднуть і завжди будуть гармонійно доповнювати цілісний образ.

Скориставшись даними правилами, ви зможете більш легко реалізувати свій індивідуальний смак, створивши неповторний образ.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору