Щоб у житті все складалося так, як ти хочеш, потрібно не так багато: оптимістичний настрій, трішки везіння та блискучий талісман. Які дорогоцінні камені принесуть тобі успіх у любовній, фінансовій, творчій та інших сферах – читай у нашій добірці.

Для кохання: перли

Перли – камінь Місяця, а в астрології саме він відповідає за наші емоції та душевний стан. Якщо ти хочеш знайти людину до душі, яка любитиме тебе щиро, завжди підтримуватиме і розумітиме з півслова, – носи прикраси з перлами.

Яке дорогоцінне каміння подарує кохання, гроші та здоров'я

Цей водний камінь дарує м’якість та ніжність, розвиває інтуїцію та, як стверджують літотерапевти, впливає на рівень естрогену – гормону, який відповідає за жіночу привабливість. Але й це не все: перли також позитивно впливають і на рівень окситоцину – гормону любові та турботи, а отже, обіймів та поцілунків із таким талісманом стане набагато більше.

Для грошей: діамант

Як відомо, багаті та успішні люди обирають діаманти. Це працює і від зворотного: надягаючи прикраси з діамантами, ми притягуємо багатство та успіх. Пам’ятаєш цитату про те, що «одягатися треба для тієї роботи, про яку ти мрієш, а не для тієї, яку маєш»? Тут все просто: візуалізуючи якісь бажання, ми прагнемо того, що вони стають реальністю.

Носи діаманти щодня – наприклад, у золотих сережках-пусетах. Енергетика найтвердішого каменю зміцнить твій «внутрішній стрижень» та підвищить мотивацію. А заразом сформує думку оточуючих про тебе: у дівчині з такими статусними аксесуарами всі бачитимуть успіх та потенціал.

Для здоров’я: смарагд

Яке дорогоцінне каміння подарує здоров'я

Зелений – колір фізичного та ментального здоров’я. У психології давно використовується терапія зеленим кольором: він викликає відчуття гармонії та сприяє розслабленню. І найприємніший спосіб кольоротерапії – це носити прикраси з мінералами відповідних відтінків, насамперед смарагд, чия назва і перекладається з грецької як «зелений камінь».

У стародавньому Єгипті смарагд пов’язували з богинею життя Ісідою – завдяки йому вона залишалася вічно молодою та красивою. Вважається, що камінь підвищує імунітет, покращує зір. А на ментальному рівні смарагд позбавляє стресу і допомагає бути більш відкритими та доброзичливими.

Для подорожей: топаз

Як казав Марк Твен, «тільки про дві речі ми шкодуватимемо – що мало любили і мало подорожували». Щоб щасливих поїздок було якнайбільше, носи вироби з топазами. Цей повітряний камінь не дає засиджуватися на одному місці і сприяє свободі переміщень.

У давнину топаз називали каменем мандрівників: вирушаючи у довгий шлях, моряки незмінно брали його із собою як захист від бурь та неприємностей у дорозі. Втім, він убереже від неприємностей не лише на морі – бери його хоч у літак, хоч у автоподорож. А якщо ти рік за роком відкладаєш поїздку в країну мрії, топаз потрібний тобі особливо, адже він наблизить заповітну пригоду.

Для виконання бажань: рожевий топаз

Прикраса з найрідкіснішим різновидом топазу – сама по собі мрія, і вона допомагає здійснювати решту твоїх мрій. Головне, щоб ти хотіла того, що піде тобі на користь.

Камінь починає «працювати» не відразу: після покупки йому потрібен час, щоб звикнути до господаря. Чим частіше ти його носитимеш, тим більше мінерал наповниться твоєю енергією. Дуже корисно медитувати з рожевим топазом, уявляючи свою мрію: так сила каменю прямуватиме на її матеріалізацію.

Для гармонії із собою: раухтопаз

Для боротьби зі стресом та набуття внутрішнього спокою є багато дієвих способів: йога, медитації, духовні практики, ретрити, сеанси з психотерапевтом. Додай ще один пункт – літотерапію: дорогоцінне каміння-«антидепресанти» допоможуть впоратися з сумом і приведуть у ресурсний стан.

Яке дорогоцінне каміння подарує кохання

Один із них – шоколадно-золотий раухтопаз. Цей мінерал має цікаву особливість – так званий «александритовий ефект»: його колір може змінюватися від горіхового з зеленуватими відблисками до фіолетового. Раухтопаз діє на свого господаря заспокійливо і допомагає зняти напругу. Вважається, що мінерал «відчуває» людину та вступає з нею у своєрідний діалог за допомогою зміни забарвлення. Важливий момент: прикраси з цим каменем не можна передаровувати іншим, навіть найближчим.

Для натхнення: аметист

Коли немає натхнення, його можна створити самій! Подивитися атмосферне відео, послухати улюблену музику, вирушити на прогулянку до гарного місця та підібрати правильний талісман. Лавандовий аметист просто створений для творчих людей – він посилює інтуїцію, розвиває уяву, допомагає перейти з побутових проблем на «високі вібрації».

Є дієвий спосіб: якщо робота застопорилася – лягай спати, поклавши під голову виріб з аметистом. Тобі неодмінно насниться щось надихаюче – і на ранок ти за дві секунди впораєшся із завданням.

Залишити коментар

*

Вгору