Макіяж для квадратного обличчяМистецтво макіяжу – тема, що хвилює кожну люблячу і поважаючу себе панночку. І якщо Ви раптом не відносите себе до цієї категорії, ласкаво запрошуємо Вас поповнити їх ряди 🙂 Жіночий журнал JIJOUR легко і з задоволенням продовжує розповідати Вам про тонкощі макіяжу для різних типів обличчя. Раніше ми вже ділилися з Вами тим, як визначити свою форму обличчя, а також розповідали про те, як правильно робити макіяж власницям овального і круглого обличчя. Сьогодні поговоримо про квадратну форму обличчя. Незважаючи на всю свою специфічність, дана форма обличчя зовсім не є рідкістю в наш час, навіть навпаки – відноситься до однієї з найпоширеніших.

Для правильного нанесення макіяжу, насамперед, нам необхідно знати особливості квадратної форми обличчя:

Ширина і висота такої форми обличчя приблизно однакові, але її головною відмінною рисою є досить важка нижня частина – незграбна й широка. Саме вона надає обличчю цього типу злегка різкуватий вигляд, іноді навіть грубуватий. Але не варто впадати у відчай, тому що ми ж знаємо, що грамотний макіяж іноді подібний помаху чарівної палички, що перетворює нашу зовнішність. І оскільки начудити кожен з нас в змозі, сьогодні будемо вчитися тонкощам справжнього чаклунства макіяжу.

Етапи нанесення макіяжу для квадратного обличчя:

Особливості квадратної форми обличчя1) Починаємо нанесення макіяжу з вирівнювання кольору обличчя. Пильно розгляньте своє личко – напевно Ви виявите деякі недосконалості у вигляді почервонінь або темних кіл під очима. З цього і почнемо. Візьміть коректор і акуратним постукуючим рухом подушечок пальців нанесіть його на проблемні місця. Для усунення темних кіл під очима можна скористатися хайлайтером. Він додасть Вашому погляду свіжість.

2) Наступним етапом буде нанесення тону. Це може бути легкий тонуючий флюїд для обличчя, а можливо більш щільна за текстурою основа – вибір за Вами. Вибирайте колір, найбільш наближений до відтінку Вашої шкіри. Нам знадобиться ще один тональний засіб більш темного відтінку для корекції контуру обличчя. Основне завдання при корекції квадратного обличчя – якомога більше наблизити візуально його контур до овалу. Для цього нанесіть тональний засіб більш темного відтінку на виступаючі гострі кути нижньої частини, виводячи лінію у напрямку до скронь. Ретельно розтушуйте засіб, переходи між кольорами повинні бути непомітними.

3) Зверніть увагу на свої брови. Для квадратної форми обличчя будуть краще не дуже довгі брови з легким вигином – не дуже широкі, але і не «ниточки». Хвостик брови можна злегка підняти. Це розкриє Ваш погляд.

4) Віддайте перевагу одному тону тіней, що не розфарбовуйте строкато повіки, так Ви тільки привернете увагу до широкого лобу. Якщо Ви хочете підкреслити і виділити очі більш яскраво – скористайтеся підведенням. З такою формою обличчя воно буде виглядати досить гармонійно. Добре прокрасьте верхні вії, нижні краще залишити непрофарбованими або ж профарбувати тільки вії у зовнішнього куточка ока.

5) Губи найкраще виділити досить насиченим кольором, але без чітких ліній, тобто без обведення. На центр губ можна нанести трохи блиску.

Етапи нанесення макіяжу для квадратного обличчя

6) Не менш важливим етапом в макіяжі квадратного обличчя можна вважати нанесення рум’ян. Вони не повинні бути нанесені занадто високо (наносимо на середню частину вилиць) і по свій формі нагадуватимуть витягнутий трикутник, кутом спрямованим до скронь.

І не забудьте, як завжди, в кінці макіяжу прикрасити обличчя найважливішим – посмішкою! @}-]-

Залишити коментар

*

Вгору