Макіяж для круглого обличчяДосить часто круглолиці панянки зітхають з тугою, дивлячись на своє личко в дзеркало. Мабуть, саме власницям круглого обличчя частіше за інших доводиться чути на свою адресу слова про те, що вони милі, гарненькі, симпатичні. А як хотілося б – красива, шикарна. А чому б і ні? Набридло, що близькі люди смикають Вас за щічки? Будьте мудрішими – перетворіть свої недоліки у переваги! Втім, запевняю Вас, кругле личко зі щічками вважаєте недоліком тільки Ви 🙂 Але все ж, якщо Вам так хочеться відкорегувати форму свого обличчя, наблизивши її до еталонної овальної, вперед! Адже у нас, жінок, як у чарівниць, є можливість творити себе різною – під настрій.

Насамперед давайте поговоримо про особливості круглого обличчя:

  • Середня частина круглого личка виглядає досить широкою.
  • Характерними рисами круглої форми обличчя дуже часто бувають щічки і досить широкі вилиці.
  • Підборіддя, як правило, слабо виражене. Лінія переходу до вилиць дуже м’яка, плавна – змащена.
  • Ширина і висота круглого обличчя збігаються майже повністю.

Тепер приступимо до чарівництва, озброївшись звичайним і звичним для кожної дівчини набором косметики. Найголовніше, що нам слід запам’ятати в корекції круглого обличчя – жодних горизонтальних ліній. Всі лінії повинні візуально витягати обличчя, наближаючи його форму до овальної.

Як будь-який макіяж, макіяж круглого обличчя починається з очищення шкіри. Нехай це стане Вашим правилом на всі часи – наносити макіяж тільки на чисту шкіру. Не має значення, яким засобом Ви користуєтеся. Це може бути лосьйон, тонік для очищення, то, що звично для Вас. Обов’язково зволожите шкіру після очищення кремом і тільки після цього приступайте безпосередньо до макіяжу.

Другим кроком стане нанесення коректора на проблемні ділянки шкіри. Тут діємо за звичайною схемою – рішуче розправляємося з колами під очима, маскуємо акуратно прищики або зморшки.

Макіяж круглого обличчяДалі переходимо до нанесення тонального засобу. Це може бути тональний крем і матова пудра, наприклад. Але, що б Ви не обрали, слід запастися засобом двох відтінків – першим – який збігається з відтінком Вашої шкіри і другим – більш темним. Саме засобом більш темного відтінку ми і змоделюємо форму нашого обличчя. Тут, як і в будь-якому іншому справі, головне – не перестаратися з кольором та інтенсивністю. Інакше, замість краси ризикуєте зобразити на обличчі бойове розфарбовування індіанця, який вийшов на стежку війни =-O Нанесіть тональний засіб основного (свого) відтінку спонжем на шкіру (можна і пальчиками, якщо звичніше). Тепер подумки окресліть на своєму обличчі овал. Більш темний засіб наносимо легкими рухами на частини обличчя, що виходять за умовні лінії. Засобом більш темного відтінку ми затінюємо ту частину обличчя, яку хочемо візуально сховати. Наше завдання – висвітлити центр обличчя і злегка затемнити його край. Не забудьте, що засіб ми наносимо по висхідним лініях – ні в якому разі не по горизонтальних – у напрямку від початку щік до скронь. Після нанесення обов’язково ретельно розтушуйте нанесений засіб. Перехід між кольорами повинен бути непомітний.

Зверніть увагу на свій носик, можливо, гармонуючи з формою Вашого обличчя, він має досить широкі крила. У цьому випадку нанесіть тональний засіб більш темного відтінку на крила носа, роблячи його центральну частину світлішою.

Вкрай важливою в макіяжі круглого обличчя є форма Ваших брів. Вони не повинні бути занадто широкими, але і вискубувати в нитку їх теж не варто. Кінчики брів повинні бути злегка підведені вгору. Не робіть форму своїх брів занадто округлої форми, це тільки посилить округлість Вашого обличчя. Про те, як правильно підібрати форму брів ми говорили в одній зі статей жіночого журналу JIJOUR.

Перейдемо до макіяжу очей. Тут основними рекомендаціями може бути категорична відсутність довгих стрілок. Ваш варіант – досить короткі, тонкі стрілочки, які злегка йдуть вгору. Також можна порадити не наносити туш на нижні вії. Якщо є необхідність підкреслити нижню повіку, зробіть це олівцем або нанесіть небагато тіней. Що стосується тіней – тут все залежить від форми і кольору Ваших очей.

Особливості круглого обличчя

У макіяжі губ варто дотримуватися помірності і природності. Намагайтеся уникати чітких ліній – обведення олівцем, яскравих помад. Віддайте перевагу блиску для губ або помаді кольору, максимально наближеного до природного.

Ось ми і підійшли до фіналу. Але вельми важливого фіналу – рум’янам. Один промах на цьому етапі – і ми будемо схожі на рожевощоку матрьошку)) А тому – акуратність і помірність – знову і знову. Рум’яна на кругле обличчя слід накладати, малюючи трикутник, що спускається кутом до краю Ваших губ. Не забудьте гарненько розтушувати!

Відчувайте себе завжди красивою і привабливою! @} -] –

Залишити коментар

*

Вгору