Масаж очей дуже добре відновлює зір, а також може використовуватися разом з вправами для очей для профілактики катаракти і глаукоми, зміцнює мускулатуру очей, покращує обмін речовин в тканинах очей і прилеглих тканинах, підсилює кровообіг. А масаж шкіри навколо очей дуже ефективний від зморшок, підвищує пружність шкіри, а так само стимулює ріст вій.

Масаж для очей

Перед масажем на шкіру навколо очей потрібно наносити спеціальні крем або масло. Масаж для повік та очей корисно поєднувати із спеціальними компресами для очей з молока, свіжозавареного чаю, липового цвіту, відвару ромашки, розчину борної кислоти.

Масаж для очей поєднує в собі елементи точкового масажу та класичного масажу:

 • В основі точкового масажу очей лежить механічна дія пальців рук на біологічно активні точки, які мають рефлекторну зв’язок з різними органами і системами
 • В основі класичного масажу очей лежить легке натискання у вигляді вібрації на очні яблука, легке розтирання кругових м’язів і погладжування по ходу кругових м’язів

Даоський масаж для відновлення зору

Масаж навколо очей “Healthy Joy”

Масаж “Чарівні очки”

Техніка виконання масажу для очей

 1. Перед масажем очей потрібно добре потерти долонею об долоню. Це зігріє їх і пожвавить в руках циркуляцію крові.
 2. Далі трьома пальцями обох рук (безіменним, середнім і вказівним) потрібно розтирати круговими рухами по всій висоті лоб від перенісся до скронь, потім погладжувати. Повторити ці рухи 2-3 рази.
 3. Потім натиснути трьома пальцями обох рук на брови від перенісся до скронь. Повторити 3-5 разів. Зупиниться на найвищій частині брови і помасажувати дану точку. Це очна точка. При цьому шкіру не зрушувати, а лише притискати брови до кістки!
 4. Вказівним і великими пальцями захопити брови і, трохи відтягнувши їх, стиснути між пальцями, а потім відпустити. Починати рухи близько перенісся і продовжувати аж до скронь. Повторити 3-5 разів.
 5. Далі масажувати круговими рухами двома пальцями (середнім і вказівним) скроні в одну й іншу сторону по 9 разів.
 6. Надавлюючими рухами трьома пальцями обох рук пройти по верхньому краю вилиці 3-5 разів від перенісся до скронь. Тиск робити обов’язково знизу вгору.
 7. З нижнім краєм вилиці виконати те ж саме, направляючи рух від скронь до перенісся.
 8. Потім натиснути середніми пальцями зсередини на бічну поверхню вилиці. Повторити 5-6 разів.
 9. Великим пальцем знизу і трьома пальцями зверху ніжно захопити очні яблука, а потім зробити вібруючі руху. Це повторити 3-5 разів.
 10. Круговими рухами помасажувати точки біля перенісся (по внутрішньому краю розрізу очей) по 7-9 раз в обидві сторони.

Техніка виконання масажу для очей

Робити масаж для шкіри навколо очей можна кожен день. Це буде своєрідною зарядкою, від якої буде лише користь для ваших очей!

Залишити коментар

*

Вгору