Перше побачення – це завжди дуже хвилююча подія, до якої дівчата готуються дуже ретельно в плані зовнішнього вигляду. Але, якщо зовнішній вигляд більш менш зробити виходить, то ось про що говорити на першому побаченні завжди проблема, яка найбільше лякає як жінок, так і чоловіків. Дівчата, від переживань і хвилювань іноді можуть переборщувати, розмовляючи з молодим чоловіком, можуть говорити або занадто багато, або вибирають тактику відмовчування, що вганяє чоловіків в ступор. Тому, постарайтеся розслабитися і вести себе вільно і невимушено.

Про що розмовляти на першому побаченні

Як налаштуватися на бесіду?

Найголовніше, налаштуйтеся на те, щоб добре провести час, в не залежності від того, буде продовження першого побачення або не буде. Радимо перед побаченням прокрутити в голові найпоширеніші теми для бесід, щоб в потрібний момент уникнути незручного мовчання.

Також, слід змусити себе почуватись впевненіше з приводу свого зовнішнього вигляду, це вам допоможе легко розмовляти на будь-які теми, а не відволікатися думкам про те, чи добре ви виглядаєте. Намагайтеся бути собою, хоча у вас може виникнути бажання здаватися набагато краще, ніж ви є. Будьте в міру милою, розумною, смішною і сексуальною. Уникайте лідерства в спілкуванні, у вас повинен складатися діалог, а не монолог. Тепер, коли ви знаєте як себе налаштувати на розмову з чоловіком на першому побачення, давайте визначимося з темами, на які можна говорити.

Про що можна говорити на першому побаченні?

Мудрі жінки радять на першому побаченні більше слухати чоловіка, ніж говорити самій. Ті ж мудрі жінки стверджують, що для того, щоб чоловікові було з вами цікаво спілкуватися, від вас вимагається лише 3 реакції на його слова: увага, співчуття і спостережливість.

На першому побаченні ваше завдання знайти точки дотику з хлопцем, якщо звичайно такі є. Розкажіть йому про свої інтереси, захоплення, хобі. Буде чудово, якщо щось з цього розділяє ваш кавалер. Люди зі спільними інтересами і життєвими пріоритетами притягуються один до одного і можуть створити міцні і довгі союзи.

Якщо хлопець вам щось розповідає, то покажіть йому, що вам це цікаво, уважно слухайте його, якщо задаєте питання, то вони повинні бути по суті і стосуватися тільки тієї теми, на яку ви в даний момент спілкуєтеся. Чоловіки не вміють як жінки з легкістю зістрибувати з однієї теми на іншу і це їх сильно в нас дратує. Намагайтеся не вести себе нерозумно, не смійтеся там, де це не доречно і не кивайте часто головою, погоджуючись з кожної його фразою. Він може прийняти вас за недалеку дівчину і ви станете йому абсолютно не цікаві.

Якось між іншим, можете похвалитися вашому кавалеру своїми успіхами або досягненнями, але робіть це так, щоб не підніматися і не затьмарювати чоловіка собою. Чоловік повинен відчувати, що саме він володіє ситуацією і, що він лицар, у якого є шанс завоювати і підкорити вас.

Розмова на першому побаченні з чоловіком

Можете пригадати якісь кумедні і курйозні ситуації зі свого життя або розповісти смішні жарти. Цим ви покажете, що у вас гарне почуття гумору, так як чоловіки люблять це в жінках.

Ні в якому разі не намагайтеся на першому ж побаченні розповісти про себе все на світі: де працюєте, живете, вчитеся і т.д. Вам необхідно залишити хоч щось для другого і наступних побаченнь. До того ж, жінка повинна завжди залишатися загадкою для чоловіка, а відгадувати він її повинен все життя.

Якщо чоловік запитає у вас, не зустрічаєтеся ви з ким-небудь, то постарайтеся відповісти невизначено, щоб викликати в нього інтерес і можливо дух суперництва.

Також, буде корисно здаватися слабкіше ніж ви є насправді і не намагайтеся подавати себе як занадто досвідчену жінку, ви можете зачепити чоловіче самолюбство, а це 100% провал на першому побаченні.

Вітається, якщо ви попросите у нього поради в тому, в чому він розбирається, так він відчує себе більш впевненіше під час бесіди. Можете сказати йому кілька компліментів, але по суті і не нав’язливих. Якщо ж ви зрозуміли, що цей чоловік саме той який вам потрібен, то не зайвим буде трохи пофліртувати з ним.

Про що не можна говорити на першому побаченні?

  • Розмова на першому побаченніНі в якому разі не варто розповідати на першому побаченні про свої проблеми, будь то на роботі або зі здоров’ям. Чоловікам не подобається слухати про чужі проблеми, тим більше такі розмови викличуть негативні емоції і порушать романтичний настрій.
  • Також слід приборкати свою жіночу цікавість і не ставити особисті питання, що стосуються його колишніх дівчат і минулих відносин. Вам і самим не варто бути відвертими про свої інтимні подробиці життя.
  • Не варто говорити і про хвороби, гроші та релігії. Не зачіпайте тему політики. Не обговорюйте друзів, родичів, та й просто людей. Не будьте пліткаркою.

Після побачення, постарайтеся згадати, що і як говорив ваш хлопець, це допоможе вам скласти загальну картину про нього і зрозуміти, чи варто вам з ним ще раз зустрітися або все-таки перше побачення треба зробити останнім. Але, навіть якщо перше побачення буде останнім, не варто засмучуватися, адже ви знайшли новий досвід і поспілкувалися з новою людиною, яка хоч частково, але була чимось цікава.

Залишити коментар

*

Вгору