Перше побачення – це завжди хвилююча подія, яка змушує вас одночасно нервувати, радіти, боятися і сподіватися. Перше побачення можна порівняти з новою книгою, яку ви відкриваєте з інтересом і починаєте читати, дізнаючись для себе щось нове і цікаве. Так і на першому побаченні, ви зустрічаєте нову людину, дізнаєтеся її, хто вона, що з себе представляє, її минуле і сьогодення, а можливо саме ця людина стане вашим майбутнім.

Перше побачення

Перше побачення, це свого роду двосторонні “оглядини”, ви не тільки пізнаєте нову людину, але й повинні показати себе. Тому, сьогодні ми поговоримо як підготуватися до першого побачення і “озброїтися до зубів”. Отже, що ж потрібно для першого побачення? Вам необхідно знати інформацію з наступних складових першого побачення:

  • Настрій;
  • Макіяж;
  • Одяг;
  • Про що говорити;
  • Як себе вести;
  • Як завершити побачення.

Настрій для першого побачення.

На першому побаченніЗапам’ятайте, якщо вас чоловік запросив на перше побачення, значить ви вже йому сподобалися. Тому, не хвилюйтеся і ведіть себе природно, спокійно, налаштуйтесь на те, щоб добре провести час, незалежно від того, сподобається вам молода людина чи ні. Якщо у вас трапилися якісь проблеми, які вас засмучують, або нещастя на роботі, то їх слід залишити вдома. Ви повинні прийти на перше побачення усміхненої, радісною, позитивною. Чоловіки терпіти не можуть жінок, які скаржаться на нещасне життя, або у яких купа проблем.

Макіяж на перше побачення.

Макіяж повинен бути скромним, але в той же час підкреслювати ваші гарні риси обличчя. Під час make-up-а спробуйте зробити акцент на найкрасивішій вашій рисі: очах, губах … У вас не повинно бути бойового розфарбування войовничої амазонки, але й не бути макіяжу теж не повиненно.

Одяг на першому побаченні.

Одягнутися вам слід належно, в залежності від того місця, куди ви підете. Прийнято, що час першого побачення призначає чоловік, а місце вибирає жінка. Тому, виберіть місце, для якого у вас є відповідний одяг, і не запізнюйтеся. Одягніться так, щоб вам було зручно, але це не означає, що ви можете прийти в кафе у спортивному костюмі.

Якщо ви не носите високі підбори, то не слід їх одягати заради моди. На першому побаченні ви повинні показати хлопцеві не тільки, що ви жіночні і чарівні, але й те, що у вас гарний смак. Також, рекомендуємо вам підбирати одяг за кольором, так як психологія кольору грає величезну роль в сприйнятті навколишнього світу, і колір вашого одягу може зіграти навіть вирішальну роль на першому побаченні.

Правильно підібраний одяг і макіяж допоможуть вам почувати себе більш впевненою в спілкуванні з молодою людиною, так як ви будете мати чудовий вигляд і в голову до вас не будуть лізти думки з приводу свого зовнішнього вигляду.

Про що говорити на першому побаченні.

Говорити намагайтеся на загальні теми, не торкаючись релігії, політики, грошей і минулого кохання. Спробуйте знайти точки дотику між вами, дізнатися про захоплення та хобі хлопця, а також про його життєві цінності. Це допоможе вам зрозуміти, чи буде у вас з ним майбутнє, адже якщо він домосід, а ви прагнете подорожувати, щастя з ним вам не світить. Але не варто на першому ж побаченні відкриватися молодій людині на всі 100%. Жінка завжди повинна залишатися загадкою, щоб у чоловіка не зник до неї інтерес.

Розмова на першому побаченні з чоловіком

Як поводитися на першому побаченні.

Намагайтеся поводитися скромно, але в той же час будьте товариською. Частіше посміхайтеся, але не варто безглуздо хіхікати на кожне його слово або жарт. Ведіть себе природно. Фліртуйте з чоловіком, але в міру, щоб він не став будувати плани на цю ніч. Будьте готові заплатити за себе і якщо ви йдете на перше побачення з абсолютно незнайомою вам людиною, то краще скажіть офіціантці нехай записує ваші замовлення окремо. Бувають випадки, коли чоловік добре поїсть в ресторані і непомітно зникає, залишаючи жінці подарунок, у вигляді довгого рахунку.

Як повинно закінчитися перше побачення.

Тепер поговоримо про останній етап першого побачення – його завершення. Чоловік повинен вас проводити до будинку, але не далі. Навіть якщо вам дуже сильно сподобався молодий чоловік, не варто відразу ж вступати з ним в інтимні стосунки. Дайте йому зрозуміти, що перш ніж у вас буде секс, ви повинні добре пізнати один одного. Якщо ж ви кинетеся до нього в ліжко одразу, то він вважатиме вас легкодоступною і буде велика ймовірність того, що ви вже з ним більше не зустрінетеся.

Тепер, коли ви знаєте, що перше побачення не така вже й страшна подія, залишається вам тільки побажати удачі та любові.

Залишити коментар

*

Вгору