У чому зустрічати Новий рік чорного водяного Дракона, щоб він став хорошим і добрим помічником та покровителем? Що одягнути на Новий рік 2012, щоб любов, щастя, удача, добробут та здоров'я залишалися вірними супутниками наступного року? Хоч і глибини китайських вірувань та філософії для багатьох з нас залишаються абсолютно незбагненними, вже утворилася традиція підбирати новорічне вбрання з урахуванням переваг і характеру одного з 12 тварин східного календаря «господаря року».

Новорічний наряд 2012

І тут виникає питання - як же догодити норовливому міфічному Дракону? Одне відомо точно, доведеться забути про джинсах, штанах, топах та інших простецький нарядах. Найкращий варіант - це елегантне плаття, розкіш, шик, блиск і лоск. Не варто на собі коханій економити і тоді Дракон буде до вас щедрий. Новорічний наряд потрібно продумати заздалегідь і в найдрібніших деталях. Якраз зараз ми цим і займаємося, пройшовшись по основних модним трендам цього сезону.

Актуальні силуети, тканини і крій вбрання для Нового року 2012

Для зустрічі Нового 2012 підійде абсолютно все, що буде виглядати досить багато, розкішно, елегантно і вишукано: А-силуети, в грецькому стилі, сукня-футляр ... Якщо ви вирішили зробити свою ставку на карнавальність, тоді поекспериментуйте з міфічними, казковими образами фантазійних істот. Причому можна дуже красиво обіграти водну стихію, порадувавши чорного водяного Дракона, наприклад, сукнею а-ля хвіст русалки. Досить актуальними на новорічному святі будуть також ретро стиль, асиметричні фасони і все казково-солодкувато-прекрасне - в дусі прекрасних принцес, королівських замків і балів.

Що одягнути на Новий рік 2012Що одягнути на Новий рік 2012 - 2Що одягнути на Новий рік 2012 - 3
Що одягнути на Новий рік 2012 - 4Що одягнути на Новий рік 2012 - 5Що одягнути на Новий рік 2012 - 6

Щоб Новий рік Дракона став вельми успішним і сповненим різноманітних приємних подій, зустрічати його потрібно в дорогих і розкішних тканинах - сатин, атлас, шовк, оксамит. На особливому рахунку напівпрозорі, хвилясті, легкі фактури, в яких чутно спокійний плин річкової води, дзюрчання струмків і шум хвиль. Вітаються в Новому році також матеріали, які щедро прикрашені стеклярусом, кристалами, стразами, паєтками, покликані нагадувати собою луску свавільного повелителя Нового року.

Що одягнути на Новий рік 2012 чорного водяного Дракона

Соковиті і яскраві вбрання на Новий рік 2012

Не потрібно забувати про те, що Дракон, навіть і чорний, - тварина, яка обожнює все яскраве, карнавальне, феєричне та помітне. Його найулюбленіші кольори - зелений і червоний, але він також буде радий бачити на новорічному святі та інші життєрадісні, насичені фарби: бірюзовий, синій, фіолетовий, жовтий. Особливо актуальна на Новий рік вся синьо-блакитна гама, яка нагадує водну гладь - місце проживання «господаря» цього 2012 року. Якщо карнавальний барвистий дух вам зовсім не чужий, тоді сміливо експериментуйте з колірною палітрою новорічного вбрання! І все ж у гонитві за новорічним святом і соковитими фарбами не забудьте хоча б про невеликі іскорки чорного кольору - на щастя.

Що одягнути на Новий рік 2012 - 24

Що одягнути на Новий рік 2012 - 25

Іскристе, сяюче, блискуче ... на Новий рік 2012

Бути в новорічній темі допоможе все іскристе, сяюче, блискуче ... як бризки шампанського і новорічна мішура. У рік водного Дракона для всіх діє одне обов'язкове правило - блискуче! Це може бути - життєрадісність, одяг, розум, коштовності, гумор ... У новорічних нарядах вітається срібний і золотий блиск, але, як стверджують астрологи в гороскопі на 2012 рік, саме золото з ​​чорним кольором може активізувати всю міць і силу Дракона, щоб весь наступний рік був вдалим, щасливим, потужним та енергійним.

Що одягнути на Новий рік 2012 - 20Що одягнути на Новий рік 2012 - 22

Що одягнути на Новий рік 2012 - 21
Що одягнути на Новий рік 2012 - 23
Абсолютно чорне вбрання на Новий рік 2012

Чорний колір, як ви знаєте, робіть вас стрункою і виглядає завжди ефектно, але зустрічати Новий рік у ньому якось абсолютно незвично. Однак, головним кольором цього року є саме чорний колір, тому саме час одягнути класичне чорне плаття або будь-який інший наряд чорного кольору. Цей колір в контексті майбутнього року Дракона уособлює собою полярну ніч, глибини вод, Космос і не несе в собі ніякого негативу. Розбавити чорноту наряду можна блискучими яскравими деталями: аксесуарами, паєтками, стразами, блискітками.

Що одягнути на Новий рік 2012 - 12Що одягнути на Новий рік 2012 - 13Що одягнути на Новий рік 2012 - 14
Що одягнути на Новий рік 2012 - 15Що одягнути на Новий рік 2012 - 16Що одягнути на Новий рік 2012 - 17
Що одягнути на Новий рік 2012 - 18Що одягнути на Новий рік 2012 - 19

Чорно-кольоровий наряд на Новий рік 2012

Хоча чорному кольору на Новий рік віддано незаперечну першість, зовсім не обов'язково зустрічати Новий рік в похмурих нарядах. Цілком буде достатньо лише однієї-двох чорних деталей в новорічному вбранні, щоб Дракон на вас не розсердився. Найбільш доречно і цікаво будуть виглядати різноманітні поєднання чорного з синім, червоним, золотим, жовтим, смарагдовим - святково, красиво і звичайно ж по-новорічному.

Що одягнути на Новий рік 2012 - 20Що одягнути на Новий рік 2012 - 20
Що одягнути на Новий рік 2012 - 21Що одягнути на Новий рік 2012 - 22Що одягнути на Новий рік 2012 - 23Що одягнути на Новий рік 2012 - 24

Бездоганний крій, актуальні забарвлення, дорогі тканини, яскраві прикраси, новорічні аксесуари та взуття 2012 кидають виклик банальній повсякденності, перетворюючи вас в новорічну королеву святкового банкету, перед якою навіть чорний водяний Дракон не зможе встояти! Головне - це не перестаратися з блиском, шиком і фарбами, оскільки у ваші плани зовсім не входить виконання головної ролі новорічної ялинки? Якщо вже ви вирішили зробити ставку на барвистий, яскравий наряд, манікюр і новорічний макіяж, то аксесуари повинні бути більш стриманими і скромними або навпаки.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору