Тема зради подруги дуже делікатна. Будь-яке зрадництво дуже боляче переживати, а коли зраджує людина, з якою ти ділилася найпотаємнішим, це може вибити землю з-під ніг на довгий час. Не варто впадати в депресію. Потрібно постаратися взяти себе в руки і розібратися в тому, що трапилося. Що сталося, те сталося, і перед вами постає питання з цим робити?

Що робити, якщо вас зрадила подруга?

Насправді є три варіанти подальшого розвитку подій:

  • Викреслити колишню подругу зі свого життя. Ідеальним рішенням було б позбутися всього, що пов’язувало вас з цією людиною. Видаліть всі спільні фото, приберіть з очей все подарунки та пам’ятні речі. Якщо вона зважилася на зраду, значить, вона і поставила крапку в ваших відносинах, а ви просто підтримуєте її рішення. Також варто уникати будь-якого контакту з нею. Поміняйте свій повсякденний графік. І найкраще обмежити спілкування зі спільними друзями. Чим менше ви перетинаєтеся, тим легше ви переживете цю неприємну ситуацію.
  • Відплатити зрадникові тією ж монетою. Якщо злість вас переповнює, і почуття образи заважає вам жити, то ви з чистою совістю можете помститися цій людині. А чому б і ні? Адже, якщо вона змогла зрадити, то цим самим вона розв’язала вам руки на зраду у відповідь. Реалізація помсти вже справа техніки. Адже за час дружби у вас напевно є пару пікантних секретів вашої подруги. Поділіться з кимось малонадійним своїми знаннями. Виберіть для зради щось пікантне. Нехай вона відчує, яке це. Хоча як доводить досвід, у відповідь зрада нічому нікого не вчить.
  • Розібратися. Самий цивілізований варіант вирішення ситуації, що склалася. Якщо відкласти емоції на другий план можна спробувати поговорити з подругою. Можливо, ви знаєте не всю правду. Вислухайте її. Є невелика ймовірність того, що зрада вийшла зовсім випадково. Ну, припустимо, вашу з подругою секретну переписку прочитав її брат. Факт витоку інформації був, але провини як такої немає. Все сталося випадково. Саме через такі ситуації вам слід взяти себе в руки і як дорослі люди поговорити.

Зрада подруги

Звичайно, що подруга, яка допустила зраду, вже не буде заслуговувати вашої довіри. І, якою б серйозною не була б ситуація, ви в першу чергу повинні вирішити для себе – чи хочете ви, щоб така людина була присутня у вашому житті.

Залишити коментар

*

Вгору