Відносини з колишнім чоловіком завжди складні. Адже це людина, з якою ви колись хотіли прожити ціле життя. А коли все вже позаду, найголовніше зберегти теплі дружні стосунки.

Чи можна залишитися друзями з колишнім чоловіком?

Звичайно, стати друзями з колишнім чоловіком можна тільки в тому випадку, якщо ви нормально розсталися, і ні у кого немає прихованої образи. Якщо ж мала місце зрада , ні про яку дружбу мова йти природно не може. Але, якщо ви розлучилися за спільним рішенням, а особливо якщо у вас є спільні діти, тоді потрібно постаратися стати друзями.

Для початку потрібно дати вашим відносинам адаптуватися до нового статусу. Будьте готові, що деякий час між вами буде незручність. Ви вже не пара і звичні речі будуть під забороною. При зустрічі вам краще ніяк тілесно не взаємодіяти. Це означає ніяких поцілунків, обіймів і взагалі ніяких дотиків. Найбільша незручність буде, коли у когось з вас з’являться відносини. Тоді вам усім доведеться виробити потрібну тактику спілкування. Але в перший час після розриву обмежте новини про своє особисте життя. Вам також потрібно буде чітко обмежити список дозволених до обговорення тем, щоб уникнути непорозумінь. Запам’ятайте що не тільки вам важко. Колишній чоловік відчуває ті ж складності що і ви. Не відмовляйте йому в підтримці. Можливо, як друга він буде цінувати вас більше, ніж як дружину. Відповідно сміливо звертайтеся за порадою до екс-коханого. За спиною у вас є спільний досвід, який може обом допомогти.

Особливо сильно постаратися налагодити дружні відносини потрібно в разі, коли у вас є дитина. Ви ж прекрасно розумієте, що їй буде набагато легше адаптуватися до розставання батьків, якщо мама і тато залишаться в хороших взаєминах. Притому, так ви зменшите психологічну травму дитини від розлучення. Докладіть зусиль заради неї.

Друзі з колишнім чоловікомУ будь-якому випадку пам’ятайте, що колишній чоловік може стати вам надійним другом, так як ви багато пережили разом і на даному етапі життя він один з найближчих вам людей. Він знає ваші звички і зможе допомогти доброю порадою в скрутну хвилину. Також існує ймовірність того, що ви занадто поспішили із заміжжям. І, якщо ви зможете зберегти взаєморозуміння після розставання, є велика ймовірність того, що через деякий час ви знову зійдетесь.

Але тоді ви вже будете набагато сильніше цінувати один одного, і в цей раз все складеться вдало.

Залишити коментар

*

Вгору